Pravidelně vás informujeme o Milka Bubbly Dnech, akcích, které jsou spjaté s novou úžasnou čokoládou Milka Bubbly. Proto máme pro vás pozvánku na Milka Bubbly Dny probíhají celý týden 17.–23.2.2014 v pražském obchodním centru Arkády Pankrác se speciálním každodenním bublinkovým programem, který se vám bude líbit!

Milkas

Na co se můžete těšit?

Každý den od pondělí 17.2. do pátku 21.2. se můžete těšit od 16.00 na speciální bublinové vystoupení Bubble Show Matěje Kodeše. Vystoupení se bude opakovat ještě ten samý den od 18.00 a bude spojené se třičtvrtěhodinovým workshopem, takže si můžete vyzkoušet bublinové triky! Před každým vystoupením navíc hostesky ve speciálních bublinkových kostýmech budou rozdávat čokolády Milka Bubbly - už se na ně těšíte?

O víkendu bude program trochu jiný, v sobotu 22.2. bude speciální bublinové vystoupení Bubble Show Matěje Kodeše jen dopoledne od 11.00 a v neděli 23.2. od 16.00. Oba dny, úsměvné hostesky budou opět rozdávat novou Milka Bubbly, tak pokud sem o víkendu zavítáte, určitě ochutnejte!

Jak akce probíhá se můžete podívat na snímcích ve fotogalerii - kliknutím na první fotku se vám otevře celá fotogalerie:

Nenechte si ujít bublinový rekord 1. března!

Sponzorem všech vystoupení Bubble Show Matěje Kodeše je oblíbená česká čokoláda Milka Bubbly, a to je úsměv v každé čokobublince. Navíc se můžete těšit na sobotu 1. 3., kdy se profesionální bublinář Matěj Kodeš se pokusí překonat světový rekord v největším počtu lidí v jedné bublině. Matěj se řadí mezi světovou špičku ve svém oboru. Ve své bubble show pod záštitou lahodné čokolády Milka Bubbly se pokusí 1. března uzavřít do jedné obří bubliny dvě stě lidí. Stávající světový rekord by tak překonal skoro o dvacet lidí. O této plánované akci jsme psali ZDE.

Více na https://www.facebook.com/Milka.cz.sk Staňte se fanouškem!

Milkas

Čtěte naše články:

Reklama