Přijďte si zatančit pro dobrou věc a poznat svoje sousedy! Věnujte vstupenku jako dar a přispějte na dobrou věc! Holešovický ples pořádají holešovické spolky Dolní Holešovice a komunitní zahrada Prazelenina.

Hlavní myšlenkou celé akce je sousedské setkání mimo sezonu v zimních měsících, kdy hřiště, kde se angažuje spolek Dolní Holešovice, ani komunitní zahrada Prazelenina nefungují. Přidanou hodnotou celé akce je získání finančních prostředků na podporu sportovního hřiště při ZŠ TGM na Ortenově náměstí, o jehož otevření veřejnosti se zasadil právě spolek Dolní Holešovice.

pozvanka na ples

Hlavní kapelou večera je rock&pop cover band „Backbeats“ (www.backbeats.cz). Během plesu dále vystoupí Kühnův dětský pěvecký sbor, taneční studio SECTOR s programem soutěžního juniorského týmu a ukázkami tanečních lekcí, taneční studio TANČÍRNA, DJ Luke the Cook a další naši sousedé. Občerstvení zajišťuje Port 58 a Prazelenina (www.prazelenina.cz). Připravena je zajímavá tombola. Většina dodavatelů akci podpoří bez nároku na honorář.

Ples je organizován za podpory MČP7 a firem z Prahy 7.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 200 Kč na goout.net a v Květinovém klubu, Komunardů 47B, denně od 8:00 do 20:00, popř. přímo pak na plese za 300 Kč.

Reklama