plakát

V brněnském multikulturním centru Stadion to 16.-19.6. opět začne umělecky vřít. Proběhne zde již čtvrtý Factory Fashion Market, tentokrát s podtitulem Don´t Forget the Men. Festival alternativní módy se totiž tentokrát zaměřil více na mužskou část nakupujících. A ačkoliv se organizátoři snaží, aby akce byla pokaždé jiná, jedno zůstává stále stejné - vstup je naprosto zdarma.

„Tentokrát se nám podařilo splnit časté přání našich návštěvníků a na Factory Fashion Marketu se bude prezentovat dosud nebývalé množství módních návrhářů. Na své si tedy přijdou nejen milovníci šperků, ale rovněž všichni ti, kdo touží po originálním kousku oblečení,“ uvádí organizátorka Kateřina Pletichová.

Hlavní prodejní dny (čtvrtek až sobota) jsou plné zajímavého programu. Užít si můžeme nejen módní přehlídky, kadeřnické show a taneční vystoupení, ale také se můžeme do sytosti nasvačit u kulinářského dua Kokina a na závěr všechny kalorie vytančit na Perverse Reverse Afterparty. Hlavní novinkou červnového Factory Fashion Marketu je neděle, kdy se pořádající snaží dát šanci mladým začínajícím tvůrcům, kteří svou hvězdnou kariéru teprve rozjíždí.

Všem, kteří přijdou, ať už nakupovat, či jen odpočívat v kavárně, zpříjemní den DJs v hlavním sále a nezapomenutelná atmosféra něčeho výjimečného.

Zdroj Tisková zpráva

Reklama