Ski a Bike Centrum Radotín zve všechny ženy a dívky - příznivkyně cyklistiky na příjemnou nenáročnou vyjížďku do cyklistického ráje v překrásném okolí řeky Berounky a Karlštejna.

damska jizda

Ski a Bike Centrum Radotín zve všechny ženy a dívky - příznivkyně cyklistiky na příjemnou nenáročnou vyjížďku do cyklistického ráje v překrásném okolí řeky Berounky a Karlštejna. Trasou Vás provedou zaměstnankyně našeho obchodu.

Před zahájením vyjížďky si v naší cykloprodejně můžete dát welcome drink a drobné občerstvení, poté si už jen budete užívat příjemný výlet na kole krásnou přírodou karlštejnska ve společnosti dalších cyklistek... S sebou potřebujete jen: jízdní kolo (horské nebo krosové) v pojízdném stavu, cyklistickou helmu, cyklistické oblečení, dostatek pitné vody.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO DÁMSKOU JÍZDU !

Omezenému počtu včas přihlášených cyklistek můžeme na vyjížďku ZDARMA zapůjčit dámské celoodpružené horské kolo! Neváhejte a rezervujte si jej na tel. čísle 257 91 24 95. Pokud by Vám cokoliv chybělo, lze se před vyjížďkou dozásobit v naší prodejně. V prodejně je na požádání k dispozici šatna, sprcha a parkoviště pro osobní auta. Naši servisní technici v prodejně Vám před či po vyjížďce pomohou se seřízením kola a rádi zodpoví dotazy týkající se Vašeho kola a výběru vhodných doplňků. Akce je vyhrazena pouze ženám.

Více informací a přihlášky na...

damska jizda

Reklama