Charismatický saxofonista, frontman, klarinetista a zpěvák Petr Kroutil vydává své druhé album s názvem Another Day In Agharta. Křest desky proběhne v rámci AghaRTA PRAGUE JAZZ FESTIVALU 2016 v pražském Lucerna Music Baru už 11. dubna od 21.00 hod.

Jeden z nejvýznamnějších českých jazzmanů u nás spojil příjemné s užitečným a aktivně propojil slavnostní křest s benefičním večerem na podporu lidí trpících roztroušenou sklerózou. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na vzácné hosty, jakými jsou Matěj Ruppert, Tereza Černochová, Markéta Foukalová, Ondřej Havelka nebo Miss Rosie. Benefiční večer bude mít jak charitativní, tak kulturní a společenský podtext.

jazz night

Petr Kroutil Orchestra hraje již pátým rokem ve stálém obsazení. Sestava excelentních muzikantů je tvořena Petrem Kroutilem (saxofon, klarinet, zpěv, flétna), Ondřejem Kabrnou  (klavír, klávesy), Vítkem Švecem ( kontrabas), Michalem Hejnou (bicí) a  Imranem Musa Zangim (perkuse). Většinu kompozic tohoto jazzového umělce najdete na albu s názvem Just Way I Am. Nyní hudebníci představují další živelné pop jazzové skladby na zbrusu novém albu Another Day In Agharta. „Přijďte si je živě poslechnout do Lucerny, radujte se, tancujte a nemyslete na blbosti“, vzkazuje Petr Kroutil svým fanouškům.

kroutil

Frontman kapely Petr Kroutil v nové desce zužitkoval nejen své zkušenosti ze studia na prestižní Berklee College Of Music v Bostonu, zážitky z Kathmandu University v Nepálu, ale především životní náboj a smysl pro detail, který se v jeho hudbě zcela jasně odráží.

Vstupenky na koncert si můžete zakoupit na portále www.goout.cz nebo www.agharta.cz za cenu 250 korun.

Reklama