V Rock Café dnes vystoupí hudební objev, kterému se podařilo hrát před vyprodanou Sazka Arénou – kapela Airfare. Podpoří ji nová česká rocková formace Fate Magazine.

Jste-li milovníky rock´n´rollu a budete-li mít dnes náhodou cestu do Prahy, neměl by vaší pozornosti uniknout koncert kapely Airfare, která získala nominaci na objev roku 2007 hudebních cen televize Óčko. K dalším úspěchům kapely patří třeba koncert pro vyprodanou a výkonem nadšenou Sazka Arénu. Frontmanem skupiny je mladý americký skladatel, zpěvák a kytarista Thomas J. Lichtag a spolu se svými českými vrstevníky, Tomášem Vitáskem, Lukášem Chromkem a Richardem Schefflerem, vytvořili jedinečný celek, který nikoho nenechá chladným. Ve tvorbě Airtare je cítit vliv mnoha známých hudebníků jako jsou Iggy Pop, Lou Reed nebo skupina The Strokes, přesto je její sound velice osobitý. Posluchače hned na poprvé nadchne nezaměnitelný ležérní způsob zpěvu Thomase J. Lichtaga a divoká pódiová show, kterou hudebníci předvádí. Nutno ještě dodat, že jejich nové autorské album Hotel Moscow vyšlo v únoru 2008 a bylo pokřtěno právě v pražském Rock Café!

Airfare podpoří svým vystoupením nová česká rocková skupina Fate Magazine, která byla založena předloni z více i méně známých muzikantů. Jejich hudba má punc osudovosti a stojí rozhodně za poslech.

AIRFARE a FATE MAGAZINE

7. srpna 2008, 19.30-22.00
Rock Café

Národní 20
Praha 1

Vstup: 120,-

Znáte Airfare? A Fate Magazine? Půjdete na dnešní koncert?

Reklama