5ef092e869992obrazek.png
Jak Vás ovlivnilo nedávné zmrazení turismu?
Celé odvětví cestovního ruchu se potýká s následky jarního uzavření. My jsme nucenou odstávku využili ke kompletní údržbě celého hotelu a současně jsme dříve zahájili renovaci depandance Wolker, díky které budeme mít k dispozici dalších 34 nově rekonstruovaných pokojů a 4 apartmá. Hotel teď máme plně připravený na příchod hostů a od 26. června už se na ně velmi těšíme.
5ef09305c0fb1obrazek.png

V čem bude letošní letní sezona jiná?
Hotely i restaurace u nás v posledních letech těžily zejména z přílivu zahraničních turistů. Letos se mnozí Češi chystají strávit dovolenou doma a objevovat krásy České republiky. Nyní mají výjimečnou možnost užít si klidnou dovolenou i na místech, kde bývá jindy plno, a navíc za mnohem výhodnějších cenových podmínek. Do regionů lákají české návštěvníky i samotná města – Karlovy Vary nabízí příspěvek až 5000 Kč na pobyt, finanční příspěvek na pobyt v lázních poskytne i vláda. K mání bude i slevová karta Karlovy Vary Region Card, která je až do konce léta za symbolickou cenu od 100 Kč. Zahrnuje více než 30 památek, kam je vstup zdarma, dalších 40 až s 50% slevou a hromadnou dopravu v Karlových Varech a Mariánských lázních zdarma. Čeští návštěvníci tak mají možnost objevovat místa, na která dosud nezbýval čas.
5ef0931b560cdobrazek.png

Proč přijet právě do Karlových Varů?
Naše město a karlovarský region nabízí celou řadu velmi atraktivních možností trávení dovolené, ať už to jsou lázeňské pobyty, wellness a relax, sportovní zážitky (procházky, turistika, nordic walking, cykloturistika, sjíždění Ohře, vodní svět nebo přírodní koupaliště), ale také řada přírodních i kulturních památek (Boží Dar, rašeliniště SOOS, Slavkovský les, hrad Loket, zámek Bečov nebo klášter Teplá a další). Spoustu zajímavostí najdou hosté přímo v Karlových Varech, kromě vřídla a kolonády si užijí překrásné procházky po okolních lesích třeba za známým kamzíkem, děti ocení výlet lanovkou na rozhlednu Diana, Motýlí dům nebo minizoo, dospělí zase prohlídku výrobny a muzea sklárny Moser nebo Becherovky. Kousek od Varů leží i oblíbený Vánoční dům. Na své si tu přijdou jednotlivci na rekondičních pobytech, páry, rodiny s dětmi i party přátel. A navíc jsou tu výrazné slevy a motivační programy, které dělají dovolenou u nás ještě zajímavější.
5ef093313324fobrazek.png

A co nabízí ASTORIA hotel?
V 4* ASTORIA Hotel & Medical Spa nabízíme speciální pobytové balíčky pro všechny věkové i zájmové kategorie. Hotel má unikátní polohu přímo u Mlýnské kolonády a léčivé prameny tak mají hosté na dosah ruky. Pokoje jsou rekonstruované a komfortní. V hotelu nabízíme profesionální lázeňské procedury pod dohledem lékařů a zkušených terapeutů, relaxační a wellness služby, kvalitní gastronomii a máme například i vlastní čajovnu, kde si naši hosté mohou zdarma vychutnat nejrůznější čaje. O hosty se denně stará příjemný a profesionální personál, připravený hostům splnit každé přání. Navštívit Karlovy Vary se teď opravdu vyplatí.
5ef0933d89868obrazek.png
Generální ředitel Milan Krajovan

Více na ASTORIA-SPA.CZ
5ef093734349cobrazek.png

Reklama