Plzeňská synagoga je pověstná výjimečnou akustikou. Vystupují tam taková hudební esa, jako je Hradišťan Jiřího Pavlici, Čechomor, Chinaski, Marie Rottrová s kapelou Nerez, Marta Kubišová, Peter Dvorský a další vynikající umělci.

 

 

12. května v 19.30 tam vystoupí i Daniela Šinkorová, držitelka několika cen TýTý, vynikající herečka známá nejen z činoherních, ale i muzikálových rolí (namátkou Hello Dolly, Někdo to rád horké, Cats, Kabaret a řada dalších). Za svoje muzikálové role získala několikrát cenu Thalie, poslední v roce 2004 za ztvárnění Sally Bowles z muzikálu Kabaret, který se hrál právě v Plzni.

Daniela ŠinkorováCo říká Daniela Šinkorová o Plzni?

„Plzeň pro mne navždy zůstane srdcovou záležitostí - režisér Roman Meluzín si mě vyhlédl do role Sally Bowles v Kabaretu, tak jsem vstoupila do Divadla Josefa Kajetána Tyla, kde jsem potkala hodně skvělých a „lidských“ kolegů. I díky nim jsme stvořili představení, které bylo oceněno cenou Thálie. Od té doby plzeňské diváky považuji za své!
Plzeň jsem stihla objevit i jinak - mám ráda její řeku, má krásná romantická zákoutí a spoustu dobrých hospůdek, kde skvěle vaří...“

Daniela Šinkorová za doprovody 4Bandu vystoupí v plzeňské synagoze nejen se známými muzikálovými hity, ale i jazzovými a swingovými melodiemi.

V jaké roli si vybavíte Danielu Šinkorovou? Půjdete se podívat na její plzeňský koncert?

Reklama