Rodičové, holky a kluci! Rozhodně si nenechejte ujít první jarní setkání čarodějek W.I.T.C.H.! Slet se uskuteční v sobotu 24. dubna od 11–17 hodin na zámku Dětenice.

pozvánka

Jako vždy je pro vás připraven bohatý program a společně se svými dětmi si tak můžete užít krásný víkendový den v tajemném parku zámku Dětenice.

Děti si začarují společně s pravým kouzelníkem, mohou se zúčastnit souboje příšer a zatančit si s ostatními v čarodějnickém reji. Připravena bude i spousta dalších napínavých disciplín. K vyzkoušení zde bude například: střílení z praku, královské kuželky, lukostřelba, střelba z kuše, provazový labyrint, chůze na chůdách, vrh kopím, lezení po provazovém žebříku, pavučinový labyrint a spousta dalších aktivit! Navíc každý, kdo splní úkoly čarodějek W.I.T.C.H., dostane pěkný dárek.

To ale není vše. Letos je pro všechny připraveno jedno překvapení – magická show nádherných koní, kteří se utkají v představení „Dobro versus zlo“. Která síla zvítězí? Přijďte se podívat!

Prohlédnout si také můžete krásný zámek maltézských rytířů nebo zavítat do muzea výroby piva. Ve středověké krčmě na vás čeká to pravé dobové občerstvení.

Netrpělivé čekání dětí na čarodějnickou akci můžeme zkrátit soutěží. Děti mohou namalovat svého vysněného koně a obrázek pak poslat do redakce na adresu: Egmont ČR, Žirovnická 3124, Praha 10, 106 00 s heslem: W.I.T.C.H. – koně. Deset nejoriginálnějších bude odměněno krásným dárkem!

Do areálu mezi ostatní čarodějnice bude možnost dostat se také se slevou! Podrobnosti hledejte na stránkách časopisu W.I.T.C.H.

Těšíme se na Vás! A nezapomeňte – akce se bude konat za každého počasí.

Informace o vstupném naleznete na webové adrese: www.egmont.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama