Vskutku originální rande prožila čtenářka BastMetztli. Její milý ji pozval na protestní pochod s politickým podtextem. Co všeho během něj zažila, si můžete přečíst v další novince.

A bylo nějaké další rande, BastMetztli? :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Milá redakce a milé čtenářstvo,

když se tak zamyslím nad svými schůzkami, jednalo se většinou o klasická dostaveníčka nad kávou, čajem, dobrým jídlem, u filmu. Nicméně jedno rande bylo vskutku originální a díky okolnostem jej mohu přesně datovat. Mé originální rande proběhlo dne 20. října 2011 v Plzni a mělo i přesný název - Antisystema: pochod nespokojenosti v Plzni. Podle slov jednoho webu šlo o street party s politickým přesahem.

Přesně tak, vážení. Někteří muži chtějí zaujmout pozváním na procházku po kolonádě, ten můj mě pozval na protestní pochod.

Dá se říci, že protest by vyplnil představu o ideální schůzce mnoha žen. Nehrozily následné výčitky z konzumace tučného jídla. Při chůzi byla vidět ladnost vašeho pohybu a krása vašich nohou. Mnohý muž byl výřečný. Většina mužů ostražitým okem bodyguarda hlídala své partnerky. Došlo dokonce i na chvilku poezie, kdy místní anarchistický básník přednesl svou tvorbu. Nakonec nechybělo ani několik momentek od profíků novinářů.

Všem přeji krásný den,

BastMetztli

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Originální rande

  • Zažila jste někdy opravdu výjimečné rande?
  • Líbilo se vám?
  • Nebo jste o něm slyšela vyprávět?
  • Nebo vás někdo nějak originálně pozval?
  • Vzpomínáte na nějakou historku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá knížku o lásce a odloučení: A hory odpověděly (napsal Kahled Hosseini, nakl. Argo).

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je RANDE. Předem děkuju!

hory

Reklama