Malí šmíráci!

Před lety jsme byli s manželem a dvěma syny na dovolené v Chorvatsku. Bydleli jsme v apartmánu s velkou terasou a nádherným výhledem na moře. Kluci hodně času trávili na terase, první noc si na ní dokonce ustlali, prý je v pokoji moc dusno. Jo, dusno bylo i na terase, když jsme zjistili, že šmírují mladý pár v okně protějšího apartmánu při milostných hrátkách.
 
A ještě jednou na téma okna. Nedávno jsem za horké noci vykloněná z okna ve druhém patře zpívala písničku Z Opavy, Opavy, rychlík jede do Prahy, nikdo nemá obavy, jestli dojede... Byly tři hodiny ráno, v pět vstávám a u sousedů na zahrádce probíhal „mejdan“ zaměstnanců ČD. Celý večer se šibovalo, jezdilo, vykolejovalo a hádka nad ránem, jestli jel rychlík z Ostravy do Pardubic, nebo do Hradce, tak ta mě teda dostala :-). Asi zpívám dost otřesně, protože mejdan se přemístil do domu a já mohla slastně na dvě hodinky zdřímnout.
 
RenataF


Myslím, že ten první případ je hezčí, mladý pár byl určitě zábavný, to se asi neochodí, taková podívaná.:) Ale zaměstnanci ČD? No potěš koště.
Jinak mám 37,8, to je bezva den. Potím se, jako by bylo 35 ve stínu.

Reklama