Holky, ženy, obzvlášť vy svobodné, rozvedené, ovdovělé, opuštěné, osamělé, bacha na seznamky a inzeráty typu "zklamaný romantik hledá..."!!!

 

Mám výbornou kámošku výše uvedené kategorie a na rozdíl ode mne nohama ne tak zcela na zemi, ale vznášející se kdesi vysoko v oblacích, hltající k večeři místo poctivého řízku kvanta Lermontovů, Máchů a bůhvíjak se tito otcové duchovní stravy jmenují. A toto éterické stvoření už léta shání "intelektuálního přítele", a přitom nevidí ty davy zájemců, kteří jsou holt jen obyčejní "chlapi".

 

Tak jsem to vzala do svých rukou. Projela jsem všechny dostupné seznamky, zadala patřičné parametry a ejhle! Vyloupl se RO ušlechtilých zájmů, vdovec, zaopatřený, dokonce z našeho města, no prostě terno. Nakontaktovala jsem je a rozjela se fáze seznamovacích esemesek. Samozřejmě jsem je četla taky. Netuším, zda ten člověk měl tak bujnou fantazii nebo to někde opsal, nicméně kámošku svými verši ála:"za červánků, ty můj vánku" či "růže uvadá, špatná nálada" dostal. Zanedlouho nebyla schopna mluvit o ničem a o nikom jiném, bloumala s mobilem po mé kuchyni a "áchala", že se to nedalo poslouchat.

 

Nastal čas setkání. Dali si rande u katedrály, přišel s kyticí a verši, jak jinak. Něžně ji políbil na tvář, lehce uchopil za ruku a v souznění duší tak prochodili celý večer po starém městě. No řeknu vám, byla u vytržení. Další a další rande na sebe nenechala čekat - tu v knihovně, tu kolem řeky...

 

Jednou přišla zmoklá jako myš. Povídám: "Kdes byla?"

"No přece s Milánkem na procházce."

"A to tě nevzal někam schovat? Třeba do kavárny nebo tak?"

"No, víš, on si na to nepotrpí!" Vzápětí se ukázalo, že si nepotrpěl na "to", ale na TO.

 

Pozval ji k sobě domů. Samozřejmě všude svíčky, z magneťáku se linula nějaká klasika, jen ta flaška vína a večeře jaksi chyběly. Nešetřil něžnostmi, recitoval veršíky, přítulně se vinul a pak to začalo!

(Podezírám ho, že si někde tajně cvaknul, šlehnul, nebo to je úchyl.)

Vrhnul se na ni jak zvíře, strhal z ní šaty, zacpal pusu a během pár chvil sprostosprostě znásilnil.

 

Utekla brečet ke mně. Samozřejmě, že jsem chtěla volat policii, ale bylo mi to zakázáno. On přece za to Milánek třeba nemohl.

 

Druhý den přišla esemeska: "Ty dě..., ty svi.., já to věděl, všechny jste k..y, všechny byste jen š....y, já ti ještě ukážu, co umím!" A následovala celá řada naprosto nepublikovatelných sprosťáren, ten cvok snad obětoval celý kredit. Navíc ji začal špehovat a kdykoliv ji zahlédne s někým mluvit, následuje další smršť nadávek.

Tak tato situace už trvá několik měsíců, kámoška je vyléčená ze seznamování, dál si žije v tom svém světě, a já lituju, že jsem kdy na seznamku lezla!

 

P.S.Mimochodem ten svůj inzerát tvrdošíjně každý týden obnovuje, takže znovu říkám: holky, bacha!

 

 

 

Reklama