Berani jsou živelné a ohnivé znamení, které překypuje životní energií. Jsou průbojní a ambiciózní, když se pro něco nadchnou. Chtěli by mít všechno hned a umí si prosadit to, po čem touží. V životě to mohou díky těmto vlastnostem dotáhnout hodně daleko, ale jako daň za to se často zapletou do sporů a hádek. Provází je až dětská radost ze života, jsou spontánní a bezstarostní. A pokud mají jedno módní plus, nebojí se módních trendů, vykročení z davu a jít proti proudu.

Co by měly mít ženy „Beranky“ v šatníku?

Oversized svetr


Takový, do kterého bude jednoduché se zachumlat, cítit se v něm bezpečně a spokojeně. Přesně takový svetr „utaháte“ klidně i teď na jaře v kombinaci se skinny jeans a holými kotníky. Vsaďte na hrubou pleteninu nebo tolik trendy žinylku.

Negližé šaty
Sexy, super ženské a dokonale lichotivé. Takové jsou šaty se špagetovými ramínky, z lesklého jemného materiálu, v midi délce a připomínající spací košilku. Tyto šaty se skvěle kombinují, dají se nosit i přes džíny nebo právě s velkým svetrem.

Ugly shoes


O těch už byla řeč. Jsou to tenisky, které jsou často tak ošklivé, až vás překvapí, že je máte nakonec na nohách taky. Jejich robustní tvar, barvy a střih z nich dělají stále jeden z nejžhavějších trendů sezony.

Boho vršek
Kimono, rozevlátá košile, volné vzdušné šaty, a to všechno v hippies boho stylu. Květiny, vzory, tlumené barvy, klidně i volány nebo balónkové střihy, to vše je dovoleno.

Lesklé materiály


Berani se nebojí, a tak zapomeňte na módní nudu a zařaďte do svého šatníku něco hodně blýskavého a lesklého. Třeba flitrovaný top a noste ho k pouzdrové sukni nebo volným kalhotám s vysokým pasem. A co k tomu? Bílé tenisky!

Také si přečtěte:

Reklama