V okolí Tábora byla slavnostně otevřena nová Cyklotrasa Bohemia, která byla vybudována z iniciativy značky Bohemia Chips. Všichni přítomní si mohli vyzkoušet několik netradičních zábavných cyklistických i necyklistických soutěžních disciplín.

Do slavnostního odpoledne i sportovního zápolení se zapojily také známé české osobnosti – Klára Doležalová, Jolana Voldánová, David Suchařípa, Ivana Jirešová, Radka Fišarová, Vlasta Horváth, Jitka Zelenková, Viola Ottová, Michal Holán a Kateřina Langerová.

Slavnostního přestřižení pásky se ujal David Suchařípa a Ivana Jirešová spolu s marketingovou manažerkou, Lenkou Pošarovou. „Jižní Čechy se mi velice líbí a okolí Kozího hrádku je mi dobře známé.Je tu moc příjemné prostředí, jsem moc rád, že značka Bohemia Chips přispěla k vybudování tak krásné cyklotrasy se spoustou míst k odpočinku a k občerstvení, kde se každý může pokochat nádhernou přírodou. Akce se mi líbila a byla tady moc příjemná parta lidí. Měl jsem tu spoustu přátel a kolemjdoucí byli také velmi vstřícní.

Jsem se moc rád, že jsem mohl soutěžního zápolení zúčastnit a přispět tak k celkově vydařenému dni,“ dodal David Suchařípa.

 

Cyklotrasa Bohemia

 

Okruh Cyklotrasy Bohemia je 53 km dlouhý a po cestě lze navštívit Chýnovské jeskyně, Choustník, zříceninu Kozí hrádek nebo nedaleké historické město Tábor. Na trase jsou umístěny mapy, které pomohou cyklistům zorientovat se na trase a odpočinout si budou moci na několika odpočívadlech. Mapy i odpočívadla vybudovala značka Bohemia Chips.Reklama