Jak to bylo s Badym čtenářky Shb a veterinářem? No, nebyla to pěkná zkušenost...

Myslíte si, že za níže popsané problémy, mohl skutečně veterinář?


Dobrý den,

tak k tomuto tématu ráda přispěju a Cháronka podpořím :o)

Mám labradora - Badyho, je to zlatej pejsek, poslušnej šikovnej, umí zhasnout, podat ponožku, zvonící telefon, prostě asistent jak vyšitej, no mají to labradoři prostě v povaze, chtějí u všeho být a všechno s Vámi dělat :o)

Bady

Jednou si ale Bady ošklivě strhnul nehet o škrabák, tak jsme navštívili veterinu a tam mu to doktorka, pod narkózou!, strhla, a to plakal i skrz tu narkózu. Po té mu píchla „probuzovák" a během 10 minut byl vzhůru, vyšli jsme ven z veteriny a byl chudáček tak omámenej, že šel mezi mnou a přítelem a opíral se o nás, tak jsem svlíkla svetr, dala na zem a položila ho, ať si ještě odpočine, no byl z toho mimo ještě snad den.

To ale není konec, když byl v narkóze tak mu rovnou doktorka zastříhla (nikdy dřív to nepotřeboval, venku se to obrousí) nějakýma kleštěma co tím dělá kdovíco a kdovíjak nemocným psům nehtíky. No a během 3 dnů začaly Badymu slejzat všechny nehtíky, hnisat, muselo ho to bolet, to bylo evidentní. Takže si dodnes myslím, že mu tam něco zanesla těmi kleštěmi doktorka. Nakonec musel absolvovat stěry, rozbory (jak všichni víme žádná levná záležitost) a ve finále měl téměř 2 měsíce antibiotika, všechny nehty slezly, a dodnes je má nějaký zakrnělý nebo co, řekla bych, že už ani pořádně nerostou.

Bady

No, řeknu Vám, že byl celou dobu otupělej, smutnej měl špatnou srst z těch prášků a unavenej, no prostě jako nemocnej pejsek, doktorům tedy moc nevěřím, na tuhle veterinu už nechodím a razím teorii, že když se občas něco stane, jako malá ranka na srsti, třeba ze psí „hádky" :o) tak nejlépe si to pes vylíže sám nebo ranky od klítěte nebo na místě kam si nedosáhne, čistím slivovicí, funguje na mně a na něj taky, je to všelék :o)

Každopádně přejeme Cháronovi brzké uzdravení a hodně síly jemu i pánečkovi :o)

Shb

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou

Shb, díky moc i za podporu!

Mazlíčkové téma

Potřebujeme povzbudit, protože Charonek na tom neí poslední dobou zdravotně nejlíp, posílejte mi proto dnes příspěvky do Mazlíčkovho tématu! Příspěvek musí obsahovat fotku mazlíčka, o kterém píšete a nějakou historku, kterak mazlíček stonal a jak to dobře dopadlo!

Reklama