Téma vztahů po internetu je věčné a vděčné. Humorné historky s nadsázkou jsme už probírali, nyní vás chceme spíše varovat před muži, kteří vás mohou přímo šokovat.

Zajímají vás příběhy z internetových seznamek? Čtěte zde:

Zde přináším nejnovější zážitky svých kamarádek.

Vilma a sexuální úchylové

Hynek se mi docela líbil, působil tak „normálně“, takový obyčejný člověk středního věku, ničím nevybočující. Nejsem moc náročná a dlouho jsem neměla žádný sex, neviděla jsem důvod, proč jej nevyzkoušet už při třetí schůzce. Netušila jsem, co mě čeká. Nezdržoval se ani žádnou dlouhou předehrou a hned na mě vybalil čisté „sado“. Samozřejmě jsem ihned utelka. Maník okamžitě přešaltroval, uháněl mě po mobilu a navrhoval, ať se tedy stanu alespoň jeho dominou, a že mi bude sloužit.

Roman byl pozorný, galantní, upravený, na schůzkách se choval sympaticky, ale v posteli na mě vychrlil spoustu pěkně tvrdých sprosťáren. Další, komu jsem zdrhla přímo z postele.

Proč tihle lidé o své poněkud specifické choutky neavizují hned ve svých profilech? Vždyť „každý hrnec má svou pokličku“ a určitě by se našla podobně orientovaná žena!

vv

Tereza a „bezdomovec“.

Tak tenhle chlap se prezentoval docela slibně, jako velmi atraktivní muž. Dala jsem si s ním po pár mailech rande a docela jsem se těšila. V kavárně se objevil stařec o holi a bez zubů, požádal mě, jestli bych mu zaplatila kafe, a vykládal mi, jak mu osud nepřeje….

Proč muž neuvede svůj skutečný životní stav? Existuje přece spousta žen – pečovatelek, které by se o něj třeba rády postaraly!

ccc

Jitka a tlusťoch

Vydala jsem se na rande do parku s chlapíkem, kterého jsem znala z fotky. Jaké bylo moje překvapení, když se objevil tlusťoch o dobrých 100 kg těžší než na obrázku, hekal vysílením z několika málo kroků, které ušel od auta, a hledal lavičku. Sebevědomí až v oblacích, ani omylem nepřipustil, že bych z něho nebyla nadšená, a úsilovně se mně dvořil. 

Proč tenhle hoch nepověsil na net svou autentickou fotku? Existuje přece spousta žen, kterým by jeho tlouštka nevadila!

ccc

Julinka a podvodník  

Bylo mi tehdy 38 let, po druhém rozvodu jsem hledala nějakého použitelného chlapa. Když jsem na jednom známém seznamkovém serveru spatřila Jana, řekla jsem si, že tohle by mohl být ten pravý. Moc, ale opravdu moc se mi líbil! A po prvním mailu a hlavně telefonátu jsem počáteční dojem jen potvrdila. Každý den jsme si volali, jak já se na to vždycky těšila! Miloval všechno to, co já, a tak není divu, že jsem se zamilovala postupně i do něj a s napětím čekala na první setkání.

Bydlel v severních Čechách a provozoval penzion, který na fotce vypadal naprosto skvěle. Takže bylo vlastně logické, že jsem na první schůzku jela já za ním. Strávím noci v soukromí hotelového pokoje a bude jen na mně, zda se s Janem sblížím, nebo ne. Prostě víkend spolu, ale ve vší počestnosti.

S nadšením jsem zabalila brusle (Jan tvrdil, že stejně jako já rád jezdí na in-linech) a také láhev kvalitního vínka.

Dorazila jsem ke zchátralému penzionu, který pamatoval lepší časy z fotografie, kterou jsem znala. To ale nebylo to nejhorší. Ze zahrady kráčel přímo ke mně starší muž, připomínající Jana, ale o dobrých 30 let starší než on. Přiznal, že poslal fotku svého syna. Ptala jsem se šokována, proč to udělal.

Prý chtěl mladou… a kdyby poslal svou fotku, těžko by na ní nějakou takovou nalákal (stejně jako na zchátralý penzion).

Vzteklá jsem hned po návratu domů vyžunkla celou láhev vína, které jsem původně měla vypít v romantickém penzionu se svou životní láskou.

ddd

A co vy? Jaké jsou vaše zkušenosti s internetovými seznamkami? Narazilii jste tam též armádu podvodníků, nebo naopak životní lásku?

Reklama