Klára (23): Sex v přímém přenosu
Byli jsme s přítelem u známých na oslavě a party se rozjela tak slibně, že rozhodně nekončila navečer, jak bylo v plánu. Proto se naši hostitelé rozhodli povolat babičku. Ta si přijela pro jejich malého syna a odvezla ho k sobě. Konečně si i oni mohli vyhodit z kopýtka a neřešit, kdy se dítě probudí. Když jsem se vracela z toalety, čekal na mě na chodbě ten můj. Beze slova mě chytil za ruku a zatáhl do jediné prázdné místnosti, do dětského pokojíku. Ano, rozdali jsme si to tam, opření o přebalovací pult. Po akci jsme se vraceli do obýváku a šibalsky na sebe pomrkávali, jak to bylo tiché a nenápadné. Ale výmluvné posunky a smích všech přítomných nás uzemnily. Zatloukání nemělo smysl, prý měli všechno v přímém přenosu přes chůvičku, která zůstala zapnutá! Naštěstí ji údajně po první minutě některá dobrá duše vypnula.
5a7af3bb2f27fobrazek.jpg

Zdena (34): Co na srdci, to v chůvičce
Tehdy u nás byla na návštěvě tchyně, ale já měla spíš chuť zalézt si do postele a chrnět. Malé Barunce byly pouhé tři týdny a moc mě nenechala vyspat. Často plakala a já byla ráda, že ještě žiju. Jenže manželova matka v sobě nemá ani kapku taktu. Dřepěla u nás už třetí hodinu a rozdávala ta svá moudra. Jak bych se sebou měla něco udělat, že vypadám hrozně. No a mít miminko v takhle zaneřáděné domácnost, to je teda děs. Všude prach a nepořádek. A k tomu ještě tisíc rad na téma jak pečovat o dcerku. Byla jsem ráda, když malá ve svém pokojíčku zakňourala, a já ji šla nakojit a přebalit. Aspoň chvíli klidu! Trošku jsem s ní v křesle při kojení klimbla a pak, ještě rozespalá, ji šla přebalit. Nenapadlo mě v tu chvíli nic lepšího, než se jí začít svěřovat, jak to mám s její babičkou těžké (jemněji řečeno). A že doufám, že už se konečně sbalí a potáhne domů, aby byl taky chvíli klid. Když jsem se vrátila do kuchyně, už tam skutečně nebyla! Zato manžel na mě koukal jako bůh pomsty a ukazoval na zapnutou chůvičku.

Karin (38): Prý volá šéf!
Manžel se už delší dobu choval podezřele. Prostě takové ty klasické příznaky, které poukazují nevěru. I když jsem si říkala, že asi přeháním, uvnitř mě to užíralo. Toho večera se ukázalo, že právem. Zase mu volal šéf kvůli práci. Na záchodě, kam se muž s pracovními hovory běžně uklízel, právě trůnil náš nejstarší syn. Tak mi oznámil, že si to vyřídí v dětském pokoji. Tam byl klid, protože jsem našeho nejmladšího potomka právě krmila v kuchyni. Když se v zapnuté chůvičce ozval manželův hlas, vydala jsem se k ní, abych ji vypnula. Jenže jeho oslovení „miláčku“ mi zmrazilo ruku. Stačilo chvilku poslouchat a nebylo pochyb, že rozhodně nehovoří se šéfem, ale se svou milenkou. Jen jsem stiskla tlačítko a přes chůvičku mu oznámila, že si vedle v ložnici rovnou může sbalit věci a do té své „práce“ vyrazit.

Čtěte také:

Uložit

Uložit