Na čtyřky si dejte pozor nejen ve škole, ale také třeba na značce svého automobilu. S datem narození, kde převládají čtyřky, sice už nic neuděláte, ale můžete být alespoň více obezřetné. A to buďte také dnes, kdy jdou za sebou dvě čtyřky.

Dnes je 4. 4. 2013. Zatím dobré, příští rok to bude horší. Ale alespoň budeme připraveni.

four

Čtyřka je zvláštní číslo

Čtyřka je zvláštní číslo. Je symbolem čtverce a jako taková představuje základ nebo rámec všech hmotných věcí na tomto světě. Lidé, kteří mají v datu jednu nebo více čtyřek v narození, upřednostňují materiální hodnoty před duchovními.
Velmi důležitou roli u nich hraje například i výběr automobilu. A když už jsme u těch automobilů, věděly jste, že pokud máte na své značce více než dvě čtyřky, musíte být obzvlášť obezřetné?

Pohled na čtyřku totiž vyvolává v člověku obavy, nevěří si, je velmi nejistý. Pokud tedy sedáte do automobilu a chystáte se na delší cestu, raději se na tu značku ani nedívejte. :)
Vždyť už i ve školních lavicích byl čtyřkař něco míň.
Na druhou stranu, kdo měl čtyřky, prošel s odřenýma ušima před následující pětkou, takže čtyřka přináší i jakousi naději, že pokud se chce, tak i zdánlivě neřešitelnou situaci řešit lze.

Lidé v datu s více čtyřkami

Jak už bylo řečeno, lidé v datu s více čtyřkami upřednostňují materiální hodnoty. Často se potýkají s problémy spojené s rodinou, ať už týkající se výchovy dětí, nebo problémů s rodiči.
Také kriminálním deviantům převládají v datu narození nejvíce právě čtyřky. Že by pozůstatek válečné a poválečné doby?
Pozn. Nepleťte si čtyřku jako své osobní číslo po sečtení čísel data narození, zde se bavíme o čtyřkách v datu narození.

Jak strávit dnešní den

Buďte dnes opatrné při jakémkoliv důležitém rozhodování. Pokud nemusíte, nepouštějte se nikam na dalekou cestu, a pokud musíte, buďte velice opatrné.
Buďte ve střehu, i co se týče komunikace s cizími lidmi. Dnes se vyrojí více zlodějů a podvodníků než jindy. Domů jděte včas, zalezte si pod peřinu a pusťte si něco veselého.

Zapomeňte na čerta na zdi, kterého jsme vám teď namalovali.
I KDYŽ: na každém šprochu, pravdy trochu.

Použitý zdroj: Milan Walek, Numerologie v praxi - tajná řeč čísel, nakl. Kosmas, 2000

Přečtěte si také:

Reklama