Přeji dobré ráno, milé ženy-in!

Vánoce už jsou prakticky za dveřmi, už berou za kliku, a po nich nás čeká vyvrcholení Velké vánoční soutěže. A tak je tu dnes další hřmící lavina extra bodů! Stačí se pustit do soutěžení!

1. Po desáté hodině se ve vydání objeví novinka s názvem „Vyznáte se v tradici?“. V ní najdete řadu otázek a odkaz, do kterého máte napsat odpovědi (Nepište je prosím nikam jinam, jinak Vám body do VVS strhneme! Diskuse pod novinkou bude uzavřena.). Ze správných odpovědí vylosujeme ve středu tři vítězky – první obdrží 3000 bodů, druhá 2000 a třetí 1000 bodů do VVS.

2. Chyťte čas! Opět je tady soutěž, která je náročná na pozornost a načasování. Vaším úkolem je v přesně dané časy vložit do diskuse pod tuto novinku smailík s libovolným srdíčkem. Kdo trefí čas nejpřesněji, dostane 2000 bodů do VVS – a to za každou „trefu“. A jaké jsou časy, které máte trefit? 11:00:00, 16:00:00, 20:00:00 a 23:00:00. Jak jste se trefily, uvidíte samozřejmě hned vedle Vašeho příspěvku, ale body Vám přidělíme až zítra, kdy vítězky vyhlásíme. Pokud stránky spadnou, tak Vám čas utekl, i když používá nefér praktiky :). Časem se myslí čas na Ženě-in - tedy ten, který se objeví u Vaší reakce. Jinak bychom to nemohli zkontrolovat. Pokud se Vás trefí víc, dostanou body všechny. Ale pozor, musíte trefit i vteřiny!

3. Po šestnácté hodině, tedy na závěr našeho vydání, se ve vydání objeví novinka s názvem „Kdo nám připlul v lavině?“. V ní najdete popsaný úkol, který máte splnit, a odkaz, do kterého máte napsat výsledek tohoto úkolu (Opět platí - nepište to prosím nikam jinam, jinak Vám body do VVS strhneme! Diskuse pod novinkou bude uzavřena.). Ze správných odpovědí vylosujeme ve středu další tři vítězky – první obdrží 3000 bodů, druhá 2000 a třetí 1000 bodů do VVS.

Tak hodně štěstí a pěkný zbytek dne!

Reklama