Chcete si zajít na Wellness Marathon? Enka1 vyhrála dva lupeny, ale bohužel svou výhru nemůže využít. A tak svou dva volňásky daruje prvnímu zájemci, který si napíše. Máte-li o výhru zájem, napište do diskuze. Bude-li první, přijdou vám lístky poštou co nevidět.

Co je to Welness Marathon?

Festival zdravého a aktivního životního stylu wellness proběhne v neděli 6. června, od 9 hodin v O2 areně v Praze 9.„WELLNESS je o fyzické a duševní pohodě, dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel oblíbené akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

Celkem si můžete vybírat z 24 lekcí vedenými těmi nejlepšími lektory, zacvičí si s vámi i řada celebrit a hlavně zažijete největší zumba party! Fenomén letošního roku bude finálovou hodinou hlavní stage O2 Arény. Na 100 kolech se pojede Schwinn Cycling Convention. Nebudou chybět inspirující workshopy, představí se řada novinek. Proběhne wellness výstava výrobků a služeb, na 30 stánků s atraktivním zbožím. Novinkou bude hlídání dětí pro cvičící maminky a diagnostická místnost. Bohatý doprovodný program, exhibice a tombola plná cen. Určitě je na co se těšit.

Podrobnější informace o akci a programu najdete ZDE.

Reklama