Dětem se splnil jejich vytoužený sen – jsou prázdniny!!! Ale protože nejen děti mají právo na zábavu, na radost, na odpočinek, připravili jsme pro vás báječnou, dvouměsíční soutěž, která startuje právě dnes!

 

Celé léto vás čeká na našem magazínu oceán zábavy, který ve svém finále ukrývá naprosto úžasné výhry!
Pokud toužíte vyrazit na Kanáry s partnerem zadarmo, sníte o digi foťáku, či by vám bodlo dvacet tisíc korun, pak neváhejte a zapojte se do naší Velké letní soutěže již dnes!

 

Říkáte, že jdete do toho? Správně děláte! Ostatně, kdy se vám naskytne možnost vyhrát tak fantastické ceny, jaké vám nabízí právě magazín Žena-in.cz?

 

Vše, co potřebujete o soutěži vědět, naleznete v Pravidlech. A rozhodně se nebojte! Nejedná se o složitou či klikací soutěž ;o) Kdepak, pro účast v této soutěži nemusíte udělat nic víc, nežli být věrná našemu magazínu.

 

A věřte, že být věrná Žena-in.cz se opravdu vyplatí! A nyní nemáme na mysli jen tuto parádní soutěž. Namíchali jsme totiž pro vás na celé léto skutečně lahodný a jedinečný koktejl článků, příběhů, povídání a rozhovorů, který dodá létu tu správnou chuť!

 

Chcete vědět víc? Chcete již nyní ochutnat onen báječně letní koktejl??? Pak si přečtěte článek Žena-in.cz je opravdu vaše kamarádka!

 

Každopádně vám milé čtenářky přejeme kouzelné léto plné pohody, sluníčka a nezapomenutelných okamžiků. A věříme, že k té pravé letní pohodě vám dopomůžeme i my ;o)

 

Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II. - klikněte a můžete začít soutěžit! ;o)))))

 

Reklama