Stěhujeme se nadvakrát. Ano, milé čtenářky, do konce února nás čeká stěhování. A ne jen to fyzické, kdy se celá redakce přesune z ulice Gorazdovy do Myslíkovy, o kterém už vám v úterý poreferovala kolegyně Dana. Tuto sobotu se budeme stěhovat i virtuálně.

Celý redakční server se během zítřka 16. února přesune na novou adresu. Pro nás to má jednu výhodu - ani to nezaregistrujeme, protože nemusíme nic balit a nosit krabice z pátého patra.

  • Co to ale znamená pro vás?

Zítra, tedy v sobotu 16. února, bude náš server a také webové stránky fungovat omezeně. Pro vás uživatelky je nejdůležitější tato informace: celou sobotu nebude možné přihlásit se na web a vkládat na něj texty, fotky či příspěvky do diskusí. Poté ještě nějakou chvíli potrvá, než se celý server přesměruje na novou adresu, ale v neděli ráno už by vše mělo být jako dřív. Maily budou během té doby fungovat normálně.

Samozřejmě i technika může někdy selhat, a tak je možné, že vám ani v neděli nepůjde všechno bez problémů. V takovém případě vás prosíme o pomoc. Dejte nám vědět, co, kde a jak nefunguje, a my se to pokusíme co nejdříve napravit.

A jako poděkování za pomoc pro vás vyhlašujeme SOUTĚŽ. Kdo se po tomto „přestěhování“ přihlásí na web a jako první přispěje na nový server do naší diskuse na Žena-out aneb národ sobě, získá od nás malou odměnu.

Moc vám děkujeme za trpělivost a pochopení a těšíme se na vás v nové virtuální redakci.

Reklama