Konečně se léto ukázalo ve vší parádě a já se radovala ze slunečných dní, jenže jak to bývá, každá mince má svůj rub i líc, stejně jako teplé počasí, které především přeje i velmi nepříjemným zdravotním komplikacím.

To jsem pocítila bohužel i na vlastní kůži. Ještě v úterý jsem si užívala skvělou grilovačku s kamarádkami, a druhý den z čista jasna mě skolila střevní chřipka. Musím říct, že už jsem jich pár měla, ale tohle bylo peklo. Opravdu jsem myslela, že je to můj poslední den. Teplota přesahovala 39 °C, neskutečné křeče v žaludku, vážně jsem myslela, že to nedám.

bakt

Dnešek už je podstatně lepší, i když ještě stále se necítím v plné síle. Proč to ale píši, během včerejška jsem dokázala nakazit rodiče, kteří se o mě starali, a zjistila jsem od paní doktorky, že momentálně tyhle zažívací problémy jedou ve velkém, a to právě díky velmi teplému počasí, které bakteriím svědčí, navíc jsou velmi infekční.

Takže, milé čtenářky, buďte na sebe opatrné, a pokud vás to postihne, raději vydržte pár dní doma, přece nechcete nakazit své drahé kolegyně (stejně jako nechci ani já)!

Já se vždy snažím na všem špatném vidět i něco dobrého, takže výhodou je, že nemusím držet nějakou nesmyslnou dietu do plavek, protože takhle ploché břicho jsem snad ještě nikdy neměla. Alespoň už dopnu své o číslo menší džíny, a nemusím se do nich rvát jako slečna na videu. :-)

 

Reklama