Jedním z neblahých aspektů únosu nevěsty je, jak v tu chvíli zabavit ostatní svatebčany. Ono se to někdy protáhne i na pár hodin... Více v příspěvku čtenářky Kukiopas.

Další únosový příspěvek dorazil od čtenářky Kukiopas. Takto uvažuje nad dnešním tématem...


Dobrý den

V našich končinách je zvykem, že se unese nevěsta do nějaké blízké restaurace a ženich ji potom musí najít a vykoupit. Většinou však takové akce mohou dopadnout nedobře a to z několika důvodu…

Ženich si nevšimne únosu nevěsty, nebo si všímat nechce a tak nevěstu hledat nejede. To pochopitelně vypadá před svatebčany zvláštně. Ženich se třeba chce na své vlastní svatbě bavit a tak je pochopitelné, že nechce ztrácet čas tím, že bude jezdit od podniku k podniku a hledat manželku.

Také se může stát, že ženich prostě nevěstu nenajde. I to občas slýchávám ze svého okolí. Taková situace je pochopitelně nepříjemná pro všechny.

Třetí a nejčastější situace, která nastává při únosu nevěsty, je že se svatebčané začnou bez novomanželů nudit. To pak končí ochodem domů, nebo naopak hosté začnou více holdovat alkoholu a zabíjet tak nudu. Takové akce pochopitelně nekončí dobře.

Proto si dobře rozmyslete, jestli takovou akci na své svatbě chcete podniknout. Pokud ne, dejte to předem vědět všem svým střeleným kamarádům, o kterých víte, že takovou akci mohou zorganizovat.

Kukiopas

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 5. 2013: Svatební únosy

Toto téma může mít hned několik rozměrů, napište svůj příspěvek buď formou příběhu...

  • … o tom, jak jste prožívala váš svatební únos.
  • … o tom, jak jste se účastnila, nebo dokonce organizovala svatební únos a jak to dopadlo.

Anebo formou úvahy nad tímto prvkem svatebních oslav.

Své příspěvky posílejte nejpozději 14. 5. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce, tedy chcete-li mít věší šanci na uveřejnění a vlastně i na dárek, který získá jedna z publikovaných přispěvatelek. Tím dárkem je tentokrát sedm vybraných dévédéček z cvičební edice Hanky Kynychové HEJBEJSE.

hejbejse

Reklama