Poznejte svěžest přírody po dešti!
Snad každý miluje tu nádherně čerstvou vůni, kterou je prostoupena příroda po dešti. Vybavujete si ten pocit, když po vydatném letním dešti vyjdete na procházku do lesa? Vzduch je svěží, čistý, voňavý a vy ho chcete vnímat všemi smysly a uchovat si ten nádherný pocit v sobě co nejdéle... Nyní máte možnost připomenout si tuto vůni kdykoli si vzpomenete díky nové variantě oblíbené aviváže Silan – Rainfresh, kterou přináší společnost Henkel. Rozšiřuje tím portfolio produktů značky Silan, kam patří navíc také varianty Silan Sensitive a Silan Aromatherapy.   

Klasická řada Silan

Silan Rainfresh je doslova čerstvou novinkou klasické řady oblíbených a osvědčených aviváží Silan. Obsahuje příjemně svěží parfém, díky němuž bude vaše prádlo vonět svěže jako příroda po dešti. Dlouho pak budete mít intenzivní pocit, že se procházíte záplavou svěží zeleně po čerstvém letním dešti.

Používání aviváží Silan má řadu výhod. Vaše čerstvě vyprané prádlo je krásně hebké a jemné, příjemně se nosí, lépe se žehlí a méně se mačká. Všechny varianty klasické řady Silan navíc dodají prádlu dlouhotrvající vůni plynoucí z kombinace svěžích a květinových vůní. Vybrat si můžete například varianty Almond & Honeyblossom,  Orchid Lotusflower nebo nejoblíbenější variantu Blue Dream.

 
Značka Silan pamatuje i na lidi s citlivou pokožkou a nabízí dvě varianty s označením Silan Sensitive. Obsahují speciální složky šetrné k pokožce, které ji nedráždí. Tyto výborné vlastnosti potvrdily i dermatologické testy. Silan Sensitive obsahuje přírodní přísady, které se s úspěchem používají v kosmetických výrobcích již léta. Chrání jemnou pleť a udržují prádlo výjimečně hebké a měkké.

Varianty Silan Sensitive:

  • Silan Almond Milk – obsahuje mandlové mléko, které je jemné, má dobrou snášenlivost a zklidňující účinky na pokožku.
  • Silan Aloe Vera & Avocado Oil – díky výtažkům z rostliny aloe vera chrání a pečuje o jemný povrch pokožky. Olej z avokáda navíc dodává uklidňující a příjemnou vůni.

Řada Silan Aromatherapy

Pro ty, kteří od své aviváže očekávají něco navíc, je připravena speciální řada Silan Aromatherapy. Svět aromaterapie lidé objevili již dávno. Je dokázáno, že vůně mohou pozitivně ovlivnit naše smysly. Jednotlivé varianty řady Silan Aromatherapy obsahují vzácné aromatické oleje z ovoce a květin. Tyto vůně působí pozitivně na naše emoce a mohou přinést pocity relaxace, harmonie i smyslnosti. Vyberte si tu svou, která naplní vaše smysly harmonií, energií nebo radostí po celý den.

 

Portfolio řady Silan Aromatherapy:

·         Silan Aromatherapy Harmony „Waterlilly & Lemongrass” - Díky speciální kombinaci esenciálních olejů z leknínu a tropické trávy Citronely pocítíte klid a harmonii.

·         Silan Aromatherapy Happiness „Fruits & Blossoms“ - Zajímavé vůně ovoce a květů mají kouzelnou moc povzbudit vaše tělo i duši a dodat vám pocit radosti a energie na celý den.

·         Silan Aromatherapy Relax „Lavender & Vanilla“ - Vzácné aromatické oleje levandule a vanilky umožňují navodit pocity klidu a relaxace.

·         Silan Aromatherapy Sensual „Hibiscus & Roseblossom” - Kombinace esenciálních olejů z ibišku a květů růží zajistí, aby bylo vaše prádlo něžně voňavé a naplnilo vás pocity smyslnosti.

·         Silan Aromatherapy Energy „Grapefruit & Lime” - Dlouhotrvající vůně grapefruitu a limetek obsažené v této aviváži vám vrátí ztracenou energii.

 

Používání aviváží
V dnešní době považujeme používání aviváží za naprosto běžnou záležitost. Přináší to řadu výhod, jak z hlediska péče o prádlo, tak i z dobrého pocitu z našeho oblečení.

Oblečení ošetřené aviváží je krásně hebké a měkké, takže se příjemně nosí. Také se méně mačká a snadněji žehlí. Aviváž navíc vytvoří na jednotlivých vláknech slabý film, který zabrání tomu, aby se na nich špína usazovala. Nečistoty pak daleko lépe vyperete.

V neposlední řadě máme aviváže spojené s příjemnými vůněmi. Značka Silan nabízí široké spektrum různých vůní, které prádlo provoní na dlouhou dobu. Vybrat si může opravdu každý podle svého vkusu a nálady.


Aviváže Silan jsou k dostání v 1litrovém za 69,90 Kč i ve stále oblíbenějším 2litrovém balení za 119,90 Kč.

Používáte aviváže? Milujete, když vaše vyprané prádlo krásně voní? Jaké vůně máte oblíbené?

 

Chcete novinku Silan – Rainfresh vyzkoušet? Potom se zapojte do soutěže ZDE