Sen o zázračném LEGO® světě plném kouzelným elfů se stane v březnu skutečností! Přichází nová magická řada LEGO® Elves! Všechny stavebnice z této kolekce provází příběh o Emily Jones. Dívence, která se propadla do kouzelné říše elfů a snaží se najít cestu zpět domů. Ve svém tajuplném království ji přivítají Aira, Farran, Naida a Azari.

Lego Elfs

Tito čtyři elfové pomáhají Emily nalézt a odemknout portál, kterým se dostane zpět domů. Pro odemčení portálu musí Emily s jejich pomocí získat čtyři klíče. Tvůrci řady LEGO Elves schovali fanouškům tajemné klíče do několika různých stavebnic. Díky nové řadě mohou děti objevovat a dotvářet si vlastní fantastický svět plný kouzel i opravdového přátelství. Řada LEGO Elves kombinuje magické detaily a tajuplné minifigurky pro opravdový zážitek ze stavění a zábavnou hru.

Lego Elfs

Řada šesti nových stavebnic LEGO® Elves, s magickými prvky a detaily podněcujícími dětskou fantazii, je určena dívkám od 7 do 12 let. Hlavní stavebnicí je 41075 Elfský úkryt v koruně stromu s magickým portálem, který přenese Emily zpět do světa lidí. Součástí tajuplného úkrytu je pohyblivá střecha z listů, kouzelný provazový žebřík a výtah do koruny stromu. Když je stavebnice postavená, stačí jen společně s minifigurkami elfů Azari a Farranem pomoci Emily najít čtyři klíče, které potřebuje k otevření portálu.

Prvním elfem, kterého děti potkají na dobrodružné výpravě s Emily Jones, je Naida Riverheart. Se stavebnicí 41072 Naidiny tajné lázně je tato elfka přenese do svého vodního království. Užijí si zde zábavu pod vodopádem a odhalí skrytá tajemství v jejím zlatém deníku. Jen nesmí zapomenout také získat jeden z klíčů! Pomůže jim kouzelná mapa a chytrý delfín Delphia?

Lego Elfs

Elfka vládnoucí silou větru Aira Windwhistler je vynálezkyní všeho možného. Najít ji děti mohou v oblíbené dílně díky stavebnici 41071 Aira a její tvůrční dílna.  Poté stačí využít její magické schopnosti a postavit létající stroj, díky kterému Emilyni kamarádi získají další klíč od portálu!

Křišťálové vody elfího království jsou neuvěřitelně třpytivé. S pomocí stavebnic 41073 Naidina loď pro velká dobrodružství lze snadno prozkoumat magickým dalekohledem rozlehlá moře a průzračné tůně. Na dně moře se skrývá nádherná mušle. Dostanou se k ní společnými silami elfové Aira a Naida? A je v lesklé mušli schován vodní klíč? Je nutné vydat se na dno kouzelného moře a otevřít překrásnou mušli!

 

Země elfů je plná překvapení. Jedním z těch nejbáječnějších je 41076 Farran a křišťálová jáma. Bude na dně jámy ukryt další z kouzelných klíčů? Malí elfí průzkumníci se mohou spojit s tajemnou veverkou a musí zjistit, jestli budou Farranovi stačit kouzelné schopnosti na proniknutí do křišťálové jeskyně.

Lego Elfs

S hledáním dalšího klíče pomůže Azari Firedancer a její ohnivá liška Flamy. Hledači portálu musí nejprve postavit stavebnici 41074 Azari a kouzelná pekárna a poté se pustit za dalším klíčem. Azari ráda přijme za projevenou laskavost nabídku na pomoc s upečením chleba ve své kouzelné troubě. Nyní zbývá jen vycvičit lišku Flamy, aby po proudu lávy doběhla pro poslední chybějící klíč, a Emily bude moci zpět domů!

Lego Elfs

Reklama