Snad každá žena miluje vůni - některé se líbí vůně sladká, jiné zase vůně kořeněná, ale jedno máme společné: všechny si spojujeme příjemnou vůni s čistotou.
Všimněte si, že automaticky dáváme přednost věcem, které krásně voní, vybíráme si své osobní vůně, které dotvářejí naši osobnost, zkrátka milujeme ten pocit, kdy nás vůně pohladí přes noc....

Vůně ale nejsou jen o onom pohlazení. Vůně nám totiž dokáží přinést povzbuzení, sebevědomí, navozují pocity krásy a uvolnění.... Milujeme koupele ve vaně plné voňavé pěny nebo aromatického oleje. Vůně nám zkrátka dokáže přivodit pro nás tolik důležitou relaxaci a odpočinek.

Ve stresující a hektické době jsou okamžiky příjemného uvolnění čím dál vzácnější. Každá chvíle, kdy se cítíme dobře, je ideálním završením uspěchaného dne. Nová aromatická řada Gliss Kur od Schwarzkopf & Henkel poprvé spojuje hloubkové regenerační účinky pečující vlasové kosmetiky se stimulujícím a relaxačním působením aromatických olejů.

Aromatická vlasová kosmetika Gliss Kur Aroma

Dobrá kondice, zdravý životní styl, péče, hýčkání – jsou pojmy, které se staly filozofií spokojeného života. Stále více lidí se chce osvobodit od vyčerpávajícího každodenního shonu a uvolnit tělo i mysl. „Cítit se dobře” je stále důležitější ve všech oblastech života – od sportovního vyžití po zdravý život. Na základě těchto požadavků moderní doby vytvořila kosmetická divize Schwarzkopf & Henkel novou řadu vlasové kosmetiky Gliss Kur Aroma, jejíž vonné přísady obsahují aromatické oleje.

Gliss Kur Aroma nabízí dvě formy aromatické péče s inspirující vůní aromatických olejů: Aromatický šampon a Aromatickou vlasovou masku. Šampon (79 Kč) spojuje jemnou péči šamponu s příjemnou relaxační vůní aromatických olejů. Aromatická vlasová maska (145 Kč) vlasy intenzivně regeneruje, zatímco rozmazlující vůně aromatických olejů hýčká Vaše smysly. Vlasy budou hebké na dotyk a získají novou vitalitu a zářivý lesk.

Gliss Kur Aroma nabízí požitek hned ve dvou variantách:

· Řada Gliss Kur Aroma Uhlazující & vlasy jako hedvábí (nabízí luxusní péči pro vlasy nepoddajné a lámavé)

o Uhlazující & vlasy jako hedvábí – Aromatický šampon (79 Kč)

o Uhlazující & vlasy jako hedvábí – Aromatická vlasová maska (145 Kč)

· Řada Gliss Kur Aroma Relaxace & hloubková regenerace (nabízí hloubkovou regeneraci a relaxaci namáhaných a poškozených vlasů)

o Relaxace & hloubková regenerace – Aroma šampon (79 Kč)

o Relaxace & hloubková regenerace – Aromatická vlasová maska (145 Kč)

Všechny produkty nové řady Gliss Kur Aroma jsou k dispozici v běžném maloobchodním prodeji od ledna 2005.

Nová řada produktů Gliss Kur Aroma rovněž upoutává pozornost svou koncepcí péče o vlasy s moderním designem balení. Transparentní, lichoběžníková láhev šamponu, stejně tak jako obal aromatické vlasové masky zdůrazňuje svým kvalitním designem „hýčkající charakter” a jedinečnou koncepci řady Gliss Kur Aroma.

Co víc si můžeme přát? Kvalita spojená s vůní je zkrátka pro ženy jakýmsi malým zázrakem. A upřímně, který muž odolá ženě, jejíž vlasy jsou nejen úžasné na pohled, něžné na dotek, ale i zároveň voní jak letní noc?