Maison Close je francouzská značka spodního prádla. Na trhu se objevila v roce 2006 a od té doby její hvězda pořád stoupá. Úspěch sklízí především se svou kombinací luxusu, sofistikovaných materiálů a odvážných střihů, díky jejichž rafinovanosti se v prádle Maison Close cítí každá žena jako svůdná bohyně.

f n

Od Maison Close jsou k dostání například klasické soupravy, body, noční košilky, sukně a mnoho dalšího. Tato značka kromě prádla navíc nabízí i širokou škálu doplňků, mezi nimi například i punčochy, rukavičky, masky a vějíře.

jk k

Zakladatel značky Maison Close Monsieur le Français, známý též jako Nicolas Busnel započal svou kariéru v marketingu a PR už v roce 1988. O osmnáct let později přichází na trh se svou vlastní značkou luxusního spodního prádla Maison Close, která si díky své nápaditosti a rafinovanosti okamžitě získala mnoho příznivců ze světa erotiky a estetiky.

h

Hlavním cílem Nicolase Busnela je navrhovat prádlo, díky němuž si bude každá žena připadat žádoucí a zároveň se v něm bude cítit spokojeně a sebejistě. I proto u Maison Close naleznete mnoho tematických kolekcí a barevných variací, ve kterých své favority naleznou i ty nejnáročnější klientky. Nicolas Busnel se navíc i dnes – deset let po úspěšném startu Maison Close – osobně podílí na uměleckém vedení všech projektů této značky a také na designování každé nové kolekce. Klade obrovský důraz na detail a k největším zdrojům jeho inspirace patří především díla fotografů Hanse Feurera a Helmuta Newtona.

www.intimity.cz

Reklama