Máme pro vás malou tipovačku - poznáte muže na fotce? Je to syn slavného hollywoodského herce, který jde pomalu, ale jistě v jeho šlépějích. Přidejte svůj tip do diskuze pod tímto článkem a my v pondělí vylosujeme jednoho ze správně odpovídajícíh. Ten vyhraje DVD s romantickým filmem „Co s láskou“.

slavnysyn

Zdroj: profimedia

Výhra:

coslaskou

Hrají: Michelle Monaghan, Liana Liberato, James Marsden, Luke Bracey, Schuyler Fisk, Gerald McRaney, Sebastian Arcelus, Sean Bridgers, Ian Nelson, Jon Tenney, Caroline Goodall

O filmu: V roce 1984 byli Amanda a Dawson spolužáci na střední škole. Pocházeli z odlišných sociálních poměrů, navzdory tomu mezi nimi vznikla přímo osudová láska. Měšťacká společnost jim jí nedopřála. Zklamaná Amanda odešla studovat na vysokou školu a Dawsona po tragické autonehodě zavřeli do vězení. Neviděli se celé čtvrtstoletí, dokud se nesetkali na pohřbu společného přítele Tucka, který jim poskytl útočiště v době, kdy museli svou lásku tajit. Ani jeden z nich nežil život, jaký si vysnil... a ani jeden z nich nezapomněl na první lásku, která je navždy změnila. Všechny krásné i bolestivé vzpomínky najednou ožijí a bývalí milenci mají před sebou společný víkend. Příležitost změnit dosavadní život je na dosah ruky, ale... je to ještě možné? Je možné přepsat minulost? A je láska opravdu to nejcennější, co může člověk darovat?

Více informacíwww.bontonfilm.czhttps://www.facebook.com/novinky.film

Reklama