Italům se tají dech. Ač jsou na krásu zvyklí, z téhle jim padá čelist. Na slunném jihu se v těchto dnech pilně připravují na české finále ČR Miss Europe & World - Junior 2009 aneb Princezny světa 2009 české dívky.

Včera jsme o nich psali v článku České princezny se soustředí v Itálii.

Michaela Ochotská a Felix SlováčekJaké jsou novinky z jejich pobytu? Svou krásou dobyly další starobylé italské městečko, tentokrát to byla Orsava di Puglia, kde vyzkoušely pověstnou italskou kuchyni v podání proslulého šéfkuchaře a vinaře Peppe Zully, držitele několika hvězdiček prestižního ocenění Michelin. Ten jim ukázal svou restauraci, vinárnu, sklepy, rezidenci i hotel. Vrcholným zážitkem však byly lahodné chody připravené samotným mistrem kuchařem a k nim ochutnávka toho nejlepšího z jeho sklepů.

Večerní módní přehlídka byla opravdu netradiční, kdy mezi dívkami zkušeně kroužil farmář na traktoru! Další den již byl ve znamení příprav na velkou večerní show, před tím však byly dívky přijaty vlivným podnikatelem regionu a v rámci tohoto programu zažily pravou italskou mši, ovšem místo kostela se konala v krásném multikině.

Na očekávaném galavečeru se dvěma tisícům diváků představil i Felix Slováček, zpěvák Dominico Martucci a moderátorka Michaela Ochotská, která bude v září moderovat světové finále v Top Hotelu Praha. Diváci ocenili aranžmá celého večera i dívčí půvab a zájemci o podpis nebo společné foto se jen hrnuli. A pozor! Soutěž! Na snímku jsou české Princezny s hercem, kterého velmi dobře znají i české divačky jako hlavního hrdinu seriálu...

Kdo je na snímku s českými princeznami?.

Pozor! Soutěž!

Jak se jmenuje italský herec, který je na snímku mezi českými princeznami?

Jak se jmenoval populární seriál, v němž ztvárnil hlavní roli?

Odpověď pošlete na adresu jan.exner@zena-in.cz do neděle 31. 5. 2009 do 20 hodin.

Vylosovaná vítězka dostane možnost vybrat si jednu z nabídky pěti knih, druhá ze zbývajících čtyř.

Reklama