Během pátečního Dne otevřených dveří jsme si pro vás připravili kvíz. Vaším úkolem bylo uhodnout, který z našich redaktorů se skrývá za krátkou charakteristikou. Už určitě netrpělivě očekáváte výsledky. Tak tady jsou:

Osoba první - umělec Jakub

JakubJe tady v redakci docela tichý člověk. Pokud ji ovšem v redakci potkáme. Velkou část pracovní doby totiž tráví v terénu. Na druhou stranu o sobě dává vědět (nejen) na internetu docela hlasitě. Je to všestranný umělec/umělkyně, který/á holduje zdravému životnímu stylu. Fantazii téhle osobě může leckdo jen závidět. Nemůžeme si stěžovat ani na nedostatek humoru, kterým umí překvapit. Zároveň se nebojí vyzkoušet cokoliv nového, do čeho bychom my ostatní snad ani nešli.

Poznali jste? Tahle charakteristika vás trochu zmátla. Většina z vás tipovala Míšu. Míša ale zrovna tichý člověk nebývá. Nápovědou byla hlavně poslední věta. Samozřejmě nechceme podceňovat redakční vědmu, ale myslíme, že do jízdy na okruhu ve Ferrari, úletu na bobové dráze či pojídání brouků by se asi nehrnula. Všestranným umělcem je tedy Jakub, který nejen píše pro Ženu-in, ale má na svědomí několik knih, maluje, básní, ve volném čase se věnuje historickému šermu, a dokonce hraje na kytaru a zpívá.

Osoba druhá - šmrncovní Dana

DanaJe hlasitá hlavně ve chvíli, když se něco nedaří, když zlobí počítač nebo šéf :-). Umí pěkně provětrat slovník, ale málokdo by to do tak křehce vypadajícího tvora řekl. V některých věcech se jeví spíše konzervativní. A na rozdíl od jiných členů redakce, se před čtenářkami nechce příliš odhalovat. Takže se nejspíš nikdy nedozvíte, jak je na tom se sexem na veřejnosti, jestli má nějaké skryté úchylky, nebo zda krká po jídle. Každopádně všichni víme, že má šmrnc.

Poznali jste? Módní redaktorku Danu jste většinou poznaly. Dana i přes své něžné vzezření v jistých chvílích nejde pro slovo daleko. Na někoho může působit přísně, jinak je to ale milý a slušný člověk. Když zrovna nesedí v redakci, svoje módní zaměření neopouští, pravděpodobně totiž pracuje na kostýmech pro divadlo.

Třetí osoba - rockerka Eva

EvaZa konzervu by se určitě označit nedala. Má ráda, když aspoň trochu vyčnívá. Je to trochu drsňák, což lze snadno poznat. Vyžívá se v černém humoru a je nadmíru vybíravý/á, hlavně v záležitosti protějšků, filmů a hudby. Prohlašuje o sobě, že má divný vkus, je pro každou špatnost a že miluje, když může lidi bavit. Tak nevím, jestli je, nebo není dobře, že se v redakci snaží držet spíše v povzdálí.

Poznali jste? Vaše tipy na osobu, která se pod touto charakteristikou skrývala, byly hodně různé. Většina z vás se ale trefila správně. Drsňáka milujícího černý humor jste mohli poznat nejen podle fotek a reakcí v některých diskuzích, ale také podle avataru (obrázek, jenž vidíte vedle jména například v diskuzích), který na Ženě-in používá. Mrtvý terorista Achmed (respektive jeho tvůrce) prý je, co se smyslu pro humor týče, Evin největší vzor.

Trefili jste se?

Reklama