Aloe Vera má řadu pozitivních účinků na celý organismus. Vnější užití Aloe Vera regeneruje pokožku, hydratuje ji a chrání před předčasným stárnutím. Společnost Pharma Future vyvinula kosmetickou řadu s vysokým obsahem Aloe Vera. Kosmetiku ocení zejména jedinci s citlivou pokožkou či problematickou pletí nutnou hydratovat. Aloe Vera je známá svými pozitivními účinky při zmírňování projevů u pleti se sklonem k akné, lupénce či ekzémům. Pharma Future nabízí celou škálu produktů, od sprchových gelů přes krémy a tělová mléka až po šampóny a balzámy na vlasy.

„Aloe Vera je zdrojem řady vitaminů (A, C, E, D, B), minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších složek, které mají příznivý vliv na pokožku. Kromě problematické pleti lze Aloe Vera využít pro hojení nejrůznějších ran jako např. popálenin nebo prasklých koutků.  Aloe Vera je jako balzám na pokožku a vlasy poničené suchem, mrazem nebo sluncem,“ říká Ing. Pavel Sedláček ze společnosti Pharma Future.

Aloe

Produkty jsou navíc obohaceny o další prospěšné látky. Aloe Vera Face & Body Cream obsahuje D-panthenol a vitamin E, které urychlují obnovu kožních buněk, posilují obranyschopnost kůže a její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. D-panthenol i redukuje podráždění, zčervenání a svědění pokožky. Hluboká hydratace pak rovněž eliminuje suchá místa na kůži, která mohou působit neesteticky.

Aloe Vera šampon a Aloe Vera sprchový gel obsahují kyselinu mléčnou, která má hydratační, antibakteriální a protizánětlivé účinky na kůži. Kyselina mléčná bývá součástí kosmetiky proti akné. Pomáhá zklidnit podráždění a potlačuje množení bakterií. Přispívá k obnově a udržení kožního ochranného filtru.

Aloe Vera kondicionér je doplněn o pšeničný gluten, jež napomáhá regeneraci a hydrataci vlasové pokožky, stimuluje obnovu vlasů a zabraňuje jejich lámavosti. Další významnou složkou je již výše zmiňovaný D-pathnenol. Díky svému složení zanechává balzám vlasy hydratované, vyživené a snadno rozčesatelné.

Aloe

Společnost Pharma Future funguje na českém trhu od roku 2011. Produkty Pharma Future mají za úkol zkvalitnit lidem život pomocí péče a posílení jejich zdraví. Její zakladatelé a spolupracovníci působí jako špičky v oblasti farmacie, medicíny a dalších vědních oborů a rozvíjí společnost s důrazem na klienta a jeho potřeby. Cílem společnosti je zpřístupnění špičkových sofistikovaných přípravků v nekompromisní kvalitě široké veřejnosti, přiblížení odborníka na zdraví obyčejnému člověku a pomáhání odborníkům nadále rozvíjet své schopnosti v péči o zdraví člověka.

Více informací: www.pharma-future.com