I díky mobilnímu telefonu může dojít k nečekané situaci. Rada zní: Nezacházejte s mobilem roztržitě, abyste nebyla přátelům pro smích, jako čtenářka Militka.

I čtenářka Militka je roztržitá. Roztržitost ji přivádí do různých situací a je jí už mezi přáteli pověstná. Toto se jí například stalo, když ji kamarádka pozvala na kafe SMSkou...


Je to tak, čím jsem starší, tím jsem roztržitější, ale nemůžu si pomoct! Tady je jeden z příkladů:
V létě jsem dostala SMS od kamarádky. „Zítra v 9.00 přijď na kávu.“
Druhý den /byla středa/ jsem tedy dorazila. Kávička nikde a kamarádka se právě vracela s nákupem z města. „Co ty tady?“, ptala se mě už z dálky. „Přišla jsem na to kafe,“ odvětila jsem. „Ale kávu jsi tu měla přichystanou už v pondělí,“ divila se ona. Vzápětí jí to došlo: „Kdypak ses podívala do mobilu?“, a začala se smát, protože mě už nějaký ten čas zná.
Ona vůbec dává svoje zážitky se mnou k dobru ve společnosti našich přátel. Tu, když zapomenu, že máme domluvený sraz, jindy zase, když spolu jedeme na borůvky, já se ztratím, pak hulákám po lese a modlím se, aby se mi kamarádka Mirka ozvala. Pravidelně zapomínám na svátky, narozeniny a věřte, že to dá zabrat, shánět dárky na poslední chvíli!
Jenom doufám, že to není počátek sklerózy, ale že za to může moje přehršle zálib a aktivit.

Přeji pěkný den bez karambolů a kotrmelců.
Militka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


4. nápověda k soutěži: Co je na fotce? je pokračováním 3. nápovědy...

... dolů 6.

Téma dne 8. února 2012: Následky roztržitosti

  • Jste roztržitá a přivádí vás to do nečekaných situací?
  • Anebo vás roztržitost někoho jiného přivedla do nečekané situace?

Pište mi své příběhy na téma „následky roztržitosti“. Toto téma pro vás, milé dámy, vymyslela čtenářka PBD a napsala k němu: „Jsem zbrkloun a občas nemyslím na to, co dělám. Například včera: Vyrobila jsem si překapávanou vodu, nějak jsem tam zapomněla dát kávu...“ Máte-li to podobně, anebo třeba máte roztržitého partnera, rodiče, děti, napište! Za svůj příspěvek můžete získat pěkný dárek, a to publikaci TVŮJ FOTODENÍČEK - od těhotenství do tří let z vydavatelství SmartPress a ovulační test Pepino - comfortable test. Vždy´t i přírůstek do rodiny může být následkem roztržitosti, že? Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a případně i získání dárku.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 8. 2. 2012 ve 14.45 hodin. Příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

denicekpepino

Reklama