korunniKorunní přichází s novou ochucenou minerální vodou s přírodním kofeinem ze zelených kávových bobů. Jemně perlivá Korunní kávová nejen povzbudí, ale hlavně vás potěší oblíbenou příchutí kávy zjemněnou kapkou manga. K dostání v 0,75 ml baleních v řetězci drogerií DM a na čerpacích stanicích. Doporučená maloobchodní cena je 16,90 Kč.

Uspěchaná doba a vysoké nároky na výkonnost nás vyčerpávají. Po náročném dni v práci by někdy ani sirky mezi víčky nepomohly k tomu, abychom udrželi oči otevřené. Právě v těchto chvílích saháme většinou po kávě. Málokdo už ale myslí na to, že káva vedle povzbuzujících účinků, způsobuje také dehydrataci organismu. Proto je tu nová Korunní kávová „2 v 1" (lahodná minerálka s přírodním kofeinem ze zelených kávových bobů), díky které dosáhnete příjemného povzbuzujícího efektu bez rizika dehydratace. Zažijte aktivní den plný skvělé chuti a zároveň podpořte svůj pitný režim. Korunní kávovou můžete mít neustále po ruce, ať už vyrážíte na cesty, nebo jen zvládáte každodenní rutinu.

Obsahuje 75 mg přírodního kofeinu v každé lahví. Pro srovnání - hrnek kávy obsahuje kolem 115 mg kofeinu a plechovka Red Bull 64 mg.

Reklama