Heslem doby je zdravá výživa. Je to trend příjemný, a tak rádi přidáváme do našeho jídelníčku více ovoce a zeleniny, místo tučných jídel si k obědu raději připravíme velký salát, třeba s kuřecím masem. Se správným dressingem chutnají zeleninové variace přímo fantasticky.

 

Který dressing je ten správný?

Rozhodně ten, který naši snahu o zdravé stravování nepokazí. Ideálně takový, který kromě skvělé chuti nabídne také vyvážené složení. Takové jsou dressingy SPAK: bez chemické konzervace, místo majonézy mají jako základ lehký jogurt a tělu dodají tolik potřebný vitamin E, který má blahodárný vliv na pokožku. Neobsahují žádné zbytečné tuky, takže nic neohrozí Vaši štíhlou linii. Všechny dressingy SPAK navíc svým složením odpovídají přísným nárokům bezlepkové diety.

 

7 důvodů vychutnat si salát

Sedm dokonale vyvážených chutí dressingů SPAK Vám umožňuje nesčetné množství kombinací. Vyzkoušejte si všechny, na které máte chuť.

 

1/ Dressing Modrý sýr je ideální pro saláty se šunkou, kuřecím masem či těstovinami. Základem tohoto dressingu je modrý sýr, který vyniká svojí vyváženou a lahodnou chutí.

 

2/ Americký dressing s typickou kečupovou příchutí vynikne především ve spojení s  ledovým salátem, čekankovými puky, mrkví, celerem, květákem a ředkvičkami. Vynikající je na míchané saláty, saláty z vařené zeleniny či vařených luštěnin.

 

3/ Vyvážená jemná chuť voňavých bylinek s jemným jogurtovým základem: to je kouzlo lehkého Bylinkového dressingu, který obohatí všechny druhy čerstvých salátů

 

4/ Česnekový dressing vynikne na všech druzích zeleninových a těstovinových salátů. Ozvláštní zelené listové saláty, saláty z rajčat, ředkviček, řapíkatého celeru a čínského zelí.

 

5/ Francouzský  dressing zazáří nejen na zeleninových a míchaných salátech, ale oceníte ho také v kombinaci s luštěninami. Svou jemnou hořčicovou chutí obohatí veškeré saláty s uzeninou či masem.

 

6/ Jogurtový dressing se hodí na veškeré míchané a zelené saláty, vynikající je ve spojení se šunkou, kuřecím masem a ovocem. Vyzkoušejte ho také pro nakládání kuřecího masa.  Když přidáte své oblíbené přísady či koření, vytvoříte si  dressing podle své fantazie.

 

7/ Balsamico je právem označován za krále octů. Jeho výrazná chuť a pronikavá vůně Vás zanese do krajů slunné Itálie. Výborně chutná s tuňákem, olivami nebo ledovým salátem. Nejznámějším spojením jsou především rajčata s mozzarellou . Můžete jej použít k ochucení ryb, k nakládání masa nebo drůbeže - maso zkřehne a má zajímavou chuť.

 

Potřebujete snad ještě více důvodů, proč si dát osvěžující salát s lehkým dressingem SPAK?

Udělejte něco pro své zdraví třeba hned dnes.

 

Více se můžete dozvědět na www.spak.cz

Reklama