Vůně grilovaných pochoutek se během teplých podvečerů line z mnoha zahrad. Pokud také patříte mezi milovníky dobrot z grilu a rádi byste si je užili třeba s přáteli na pikniku, oceníte jednorázové grily tradiční české značky SOLO. Snadno je vezmete s sebou kamkoliv do přírody a vychutnáte si oblíbené pokrmy třeba na „svém“ místě za městem. Jednorázové grily oceníte také na dovolených, na rybách, či jen tak během procházky v parku.

grilování

soloPro milovníky příjemné kouřové chuti grilovaných pokrmů je připravena novinka – Solo grilovací štěpky bukové. Vodou nasáklé štěpky se nasypou přímo pod gril a vytvoří přírodní aromatický kouř, který zajistí výjimečnou chuť našeho masa a zeleniny.

Grilování je vlastně propojením hned několika aspektů – popovídání si s příjemnými lidmi, gastronomický zážitek a pobyt venku k tomu. Navíc je takové grilování vhodné pro všechny věkové skupiny a milovníky jakékoliv kuchyně, vždyť ugrilovat se dá i ananas.

Zpříjemněte si své grilovací chvilky s těmito pomocníky SOLO:

solo1SOLO JEDNORÁZOVÝ GRIL– kompletní gril, díky němuž si můžeme grilované dobroty užít třeba na pikniku, bez nutnosti převážet s sebou těžké kovové grily. Sada obsahuje 600 g dřevěného uhlí napuštěného parafínem pro snadné a rovnoměrné roztopení a gril (o rozměrech 315 x 252 x 53 mm). Není nutné dlouhého rozehřívání a vyčkávání na správnou teplotu žehu – stačí jen zapálit a za 20 minut je gril připraven na naše pochoutky. K dostání v hobby marketech Hornbach, OBI a Unihobby za cenu 89 Kč. Více na www.solo.cz.

 

solo2SOLO GRILOVACÍ ŠTĚPKY BUKOVÉNovinka!!! – štěpky vytvoří aromatický kouř pro lepší chuť masa či zeleniny. Vůně bukového dřeva se rozline po grilovaných pokrmech a příjemně je provoní lehce uzeným nádechem. Štěpky před použitím ponořte do vody na 30 minut, následně vlhké štěpky nasypte pod gril mimo žhavé uhlíky (aby se nevznítily). V případě plynového grilu zabalte štěpky do alobalu a vložte mimo grilovací prostor. Bukové dřevo postupně vytváří aromatický kouř, který zajistí opravdový gurmánský zážitek z hotového jídla. K dostání v hypermarketu Albert a hobby marketech Unihobby za cenu 50 Kč.

grilování

Více na www.solo.cz.

Reklama