povleceni

Květinové vzory, nebo raději kostičky a proužky? To jsou nejoblíbenější dezény na povlečení. Pokud se nemůžete rozhodnout, zkuste tyto vzory zkombinovat. Krásně spolu ladí a navodí vám atmosféru pohody, při níž se vám bude krásně usínat.

Pokud máte alespoň trochu romantického ducha, určitě vám ve „výbavě“ nechybí květované ložní prádlo. Je to klasika, která nikdy nezevšední. Ať už jsou to jemné vzory lučních kvítků, drobných růžiček, levandule, nebo stylizovaných květinových ornamentů, rádi se k nim vracíme.

Takové povlečení dokáže navodit pocit pohody a vyvolává vzpomínky na prázdniny u babičky. Někomu se vybaví spíš typický „kanafasový“ proužek v klasických barvách modré a červené na bílém podkladu. I tento vzor máme neomylně spjat s pohodovou atmosférou venkova.

lebvand

Proč si takovou náladu nenavodit i ve městě?

Jste spíše pro kytičky, nebo vám jsou bližší proužky? Nemůžete se rozhodnout? Zkuste kombinaci těchto typicky „venkovských“ vzorů a budete mile překvapené, jak spolu nádherně ladí.

Dobrým nápadem je povlečení oboustranné, které se dá otočit podle nálady a měnit tak vzhled postele.  

postel

Romantický styl umocňuje i spousta doplňků v podobě polštářků, válečků, či přehozů. Vše dokonale sladěné, aby působilo příjemně a sympaticky.

Více inspirativních obrázků najdete ve fotogalerii

 

Zdroj foto: lozniobchod.cz

Čtěte také:

Reklama