Bavlněné povlečení

Největším favoritem ve výběru materiálu povlečení je rozhodně bavlna. Kvalitně zpracované přírodní vlákno získávané z bavlníku se pyšní výbornými vlastnostmi jako je savost, pevnost, prodyšnost. Bavlněné povlečení vyniká stálostí barev a celkově dlouhou životností. Svou snadnou údržbou si získala mnoho příznivců, kteří odpustí, že je potřeba použít žehličku
5ca5f61680f31obrazek.pngO stupínek výše, co do kvality a pokroku v technologickém zpracování, je 100% bavlna renforcé. Její nahusto tkaná vlákna jsou jemná, přitom pevná, drží svůj tvar nesráží se. Tento druh bavlny se nemusí žehlit, je přirozeně měkký a příjemný na dotek.

3D povlečení
 
Poměrně nová metoda fototisku nazývaná také 3D tisk si ihned našel své místo na ložním povlečení a stal se naprostým hitem. Vzniká bezšablonovým stříkáním na tkaninu. 3D povlečení zdobí interiéry našich ložnic, zútulňují dětské pokojíčky i pokoje teenagerů.
5ca5f62aef704obrazek.png

Krepové povlečení

Stálicí mezi druhy bavlněného ložního povlečení je jeho krepová úprava. Krep je praktický a velmi oblíbený. Snadná údržba, termoregulační vlastnosti, prodyšnost a absorpce drží krep na špičce oblíbenosti. Radostnou zprávou je, že krepové povlečení se nežehlí.
5ca5f63edf6d7obrazek.png

Volba vhodného povlečení, jeho materiálu, barev a dezénu je jedním z důležitých aspektů správného odpočinku. Výběr proto neuspěchejte a nepodceňujte.

Jasným favoritem mezi barvami pro letošní sezónu je bezpochyby fialová. Volit můžete v mezi jemnými lila a šeříkovými odstíny, nebo sytější barvou s větším kontrastem. Fialová je barva spirituality, tajemna a vášně. Výborně se kombinuje s šedavými tóny, bílou i černou barvou. Romantické motivy do ložnice, něžné vzory do dívčího pokoje, či pastelové tóny pro nejmenší. Sladké sny v útulném domově zprostředkujete dobře zvoleným povlečením.

Opravdu široký výběr veškerého ložního povlečení nabízí internetový obchod MKLuzkoviny.cz, který je profesionálem v prodeji lůžkovin a bytového textilu.
5ca5f651f1209obrazek.png

 

Reklama