Jednou z povinností na každém táboře bylo prokázat um rozdělat oheň, ideálně rychle a v každých podmínkách. Pokud jste již z této soutěživosti „vyrostli“ a přesto byste rádi i po bouřce rozdmýchali plameny na pořádný táborák, mějte po ruce novinku tradiční české značky SOLO – Ekologický podpalovač ZÁPALKA 2 v 1. Tato vychytaná „sirka“ je vyrobena z obnovitelných materiálů bez jakékoliv zátěže na přírodu a hoří zcela bez zápachu a sazí. Díky hlavičce se zápalnou hmotou a škrtátku na krabičce stačí jen škrtnout a vložit hořící podpalovač pod připravená třeba i zmoklá polínka a je to.

SOLO

Kempování, stanování, túra, či jen pobyt v přírodě, jsou ideální příležitostí k tradičnímu táboráku. Tato aktivita u ohně je velmi oblíbená jak mezi dospělými, tak doslova nadchne děti všech věkových kategorií. Pokud chcete kdykoliv, kdekoliv a třeba i po dešti zazářit lehkostí s jakou rozděláte oheň, přibalte si s sebou do výletního zavazadla také novinku značky SOLO.

SOLO

SOLO EKOLOGICKÝ PODPALOVAČ ZÁPALKA 2 v 1 je vyroben z dřevo-vláknité desky a špičky zápalek jsou opatřeny hlavičkou se zápalkovou hmotou. Uloženy jsou v krabičce se škrtátkem - liniovým škrtacím nátěrem na spodní straně, takže nepotřebujete klasické sirky k jejich zažehnutí. Díky napuštění parafínem hoří zápalka až 8 – 10 minut. Použití je velmi snadné, jednoduše si ulomíte jednu zápalku, škrtnete a vložíte k připravenému dřevu. Využití je pestré, kromě již zmiňovaných ohnišť zápalku využijeme také na zahradní grily, domácí krby, či kotle. K dostání v hypermarketech Albert a Tesco a v prodejnách Mountfield za cenu cca 50 Kč. Více na www.solo.cz.

SOLO

Pokud by se vám balení s 24 kusy zápalek zdálo příliš velké, přibalte si do batůžku menší variantu – Ekologický podpalovač ZÁPALKA 20, které fungují na naprosto stejném principu, jen jich je 20 ks a mají menší, trojúhelníkový tvar a kompaktnější balení, které se vejde i do menší kabelky. K dostání v hypermarketech Albert a Tesco, v hobby marketech Bauhaus, Hornbach, OBI a Unihobby za cenu cca 36 Kč.

Reklama