Čtenářka Nogová zaslala k dnešnímu tématu krátké vyprávění o jedné noční kapele. Přečíst si ho můžete v této (poslední čtenářské) novince...

Téma dne pomalu končí, milé čtenářky, přečtěte si poslední příspěvek, tentokrát od čtenářky Nogové...


Dobrý den!
Také bych chtěla přispět povídkou o naší rodině a chrápajícím psím mazlovi.

Náš tatínek nám pouštěl muziku v podobě chrápaní každou noc. Bohužel na něj žádné tipy jako mlaskání apod. nezabíraly. Spíše nějaký ten decibel ještě více přidal a spokojeně si chrápal dál:). Takže jsme byly nuceny ho občas probudit a něžně mu vysvětlit, že nemůžeme spát. Na to se tatínek naštvaně otočil na druhý bok a odpověděl, že on taky ne, protože nás slyší chrápat zase on! Na nějaké odporování už nezůstal čas, protože se během chvilky ozvalo další chrr.
Se sestrou jsme se dostali na dosti vzdálenou střední školu od domova, takže jsme musely bydlet na internátě. Mělo to své výhody. Konečně jsme měly klidné spaní:). Ale mamince chyběl někdo na mazlení. Proto jsme jí pořídili pejska čivavy. Bylo to malinké černobílé štěně podobné čínskému praseti. A taky tak pěkně chrochtalo:). Když byl ještě štěňátko, tak při spaní spíše jen odfukoval, sem tam se ozvalo nějaké slabé chrr. V pubertě už mu hlas přidal na síle a místo slabého chrr se ozývalo startování zasloužilého „pincka“. Mamince jeden pejsek nestačil, tak si k němu pořídila ještě malou fenečku čivavy. Takže měli doma zase veselo. A hlavně v noci. Nyní je pejskovi už 12 let (z pincka se stal zasloužilý veterán), a z pejska miláček našeho tatínka a hádejte proč?! Založili si spolu totiž noční kapelu, moc dobře jim to spolu notuje, pokud se jeden zaškobrtne a netrefí tón, druhý na něj ochotně počká a vyhrávají ve stejném rytmu. Fenka je zase věrnou kamarádkou naší maminky. Když začnou ti dva kapelníci vyhrávat opravdu nahlas a hrozí, že by mohli porušit noční klid, tak fenka zasáhne rázně a začne výt. V tom mají po spaní všichni. A pak že psi nekopírují své páníčky:):):)

Nogova

Pozn. red: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

Zasílání příspěvků již skončilo. Po šestnácté hodině se dozvíte, kdo dnes získal dárek:sprej proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

chrapani

Reklama