Nová trojice vůní pro každého  Esprit connect

 

Nový způsob spojení – kdykoliv, kdekoliv, navždy. Přesně to odráží první trio vůní Esprit connect. Jedna vůně pro ni, jedna pro něj a navíc také jedna pro všechny z nás – první unisexová vůně od Esprit, kterou si můžete užívat společně se všemi svými přáteli. Trio, které je stejně originální jako vy a které svádí všechny dohromady prožít společně skvělé chvíle.

 

Dámská vůně ESPRIT connect for Her

Květinově-ovocná dámská vůně se otevírá zářivými ovocnými nótami lahodného křehkého vodního melounu, okvětních lístků ananasu a frézie. Poté se rozevírá květinové srdce z bílého jasmínu, pivoňky a leknínu, které přechází v základ z dřeva maliníku, santálového dřeva a pižma. 

Voňavé zobrazení přirozené smyslnosti.

 

 

 

Pánská vůně ESPRIT connect for Him

Vůně pro něj je ovocná a svěží, probouzející se v pikantních vrchních nótách brazilského pomeranče, kalifornského grapefruitu, sicilského citronu a mandarinky, spojující se se sladkou svěžestí nashi hrušky. Květy levandule, růže a lotosu v srdci vůně se vznášejí na akordech mořského vánku a vše podtrhují hutné dřevité nóty indonéského týkového dřeva a pačuli zahřáté ambrou a pižmem.  

Moderní dotyk svěžesti.

 

Unisexová vůně ESPRIT connect for Us

Báječná svěží vůně,  která v sobě propojuje vůni dámskou i pánskou s ovocně-dřevitými akordy. Její ovocná část se vznáší na dominantních fíkových nótách obklopených mandarinkou, jablkem, černým rybízem a litchi. Květinové srdce rozkvétá na květech pomerančovníku, fialky a akordech svěžího mořského vánku. Vše vrcholí v bázi z cedrového dřeva, meruňky, broskve, ambry, vanilky a pižma.   

Univerzální, neodolatelná přitažlivost.

 

 

Moderní, barevné balení pro každého

Balení ukazuje na blízkou propojenost vůní – všechny tři nesou stejný tvar a liší se pouze barvou. Vkusný flakon je vytvořen z čistého, průzračného skla a zakončen matně stříbrným uzávěrem s vyrytým logem ESPRIT na vrcholu. Přední strana nese bílé zobrazení loga Esprit connect, zatímco barevná zadní část je pokryta nápisy „them, you, me, her, him, us“ a vytváří důmyslnou iluzi barev v přední části flakonu. Dámské a pánské balení září radostnými barvami modré a fialové, stříbrná barva unisexového balení vyjadřuje všestrannou eleganci a sofistikovanost vůně.

 

 

Reklama vyjadřující náladu

Televizní spot začíná pohledem na několik skupin mladých mužů a žen, kteří se procházejí po ulici a společně se baví. Smějí se, jsou šťastní a bezstarostní. Všichni se setkávají na střeše, kde prožívají chvíle plné zábavy a smíchu – tato scéna je použita také v tiskové reklamě. 

 

V dnešním složitém světě není nic lepšího než společné souznění, kdy se všichni baví a zažívají společně skvělé chvíle.

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

 

Esprit

connect

 

První voňavé trio od Esprit. Connect for Her. Connect for Him. Connect for Us. Nový způsob souznění v nenapodobitelném Esprit stylu – kdykoliv, kdekoliv, navždy.  

 

 

Tvůrci vůně

Connect for Her: Bernard Ellena, Symrise

Connect for Him: Benoist Lapouza, Fragrance Resources

Connect for Us: Jean-Christophe Herault, Fragrance Resources

 

 

 

Doporučené maloobchodní ceny

Dámská vůně ESPRIT connect for Her

Toaletní voda 15 ml                               360 Kč / 470 Sk

Toaletní voda 30 ml                               540 Kč / 700 Sk

Toaletní voda 50 ml                               700 Kč / 880 Sk

Parfémovaný deodorant 75 ml    279 Kč / 329 SkPánská vůně ESPRIT connect for Him

Toaletní voda 30 ml                               360 Kč / 450 Sk

Toaletní voda 50 ml                               460 Kč / 580 Sk

Voda po holení 50 ml                            350 Kč / 440 Sk

Parfémovaný deodorant 75 ml    279 Kč / 329 Sk

 

Unisexová vůně ESPRIT connect for Us

Toaletní voda 50 ml                               540 Kč / 700 Sk

Parfémovaný deodorant 75 ml    279 Kč / 329 Sk