Ach, můj milý medvídku – už to znáš. Nemám si s kým popovídat… Takže jdu zase plakat na rameno Tobě. Asi zase budeš muset utírat mé slzičky a budeš od toho mokrý jak houba. Slibuji, že se budu snažit, abych moc nebrečela.
Dnes jsem měla se svým šéfem krátký, zato vydatný rozhovor po telefonu, a to ještě ne z jeho, ale z telefonu mé kolegyně. Během oněch 30 sekund mi neřekl jediné slovo, které by znělo alespoň trochu něžně, a přeci... jak bych to dnes potřebovala. Když to shrnu, tak mi prostě a jednoduše nadával a tím u mě jen zvýšil chuť na podání výpovědi. Zkazil mi i ten dnešní večer, protože mě tím připravil o mé snění.

Chceš povědět o tom, co jsem si na dnešní večer vysnila? Zrovna dnes večer jsem se měla setkat s mým princem, na kterého čekám. Mělo to být na náměstí v 18 hod, kdy už pouliční lampy vytvářejí příjemnou atmosféru. Přišel mi naproti s krásnou kytičkou fialek. A já se ho úplně zapomněla zeptat na to, kde je natrhal :-). Moc příjemně voněl, až jsem si musela povzdychnout… Princ, jak má být, jen co je pravda. Áááchhhhh… :-) Když se ke mně poprvé přitisknul, dával mi polibek na tvář – na přivítanou. Kdybych byla alespoň trochu odvážná, jistě bych mu to vrátila. Nicméně druhý, ještě více něžný polibek jsem mu už opětovala. On mne opravdu dostal – podlehla jsem mu během okamžiku. Vyzařovalo z něj něco moc krásného a nepopsatelného. Nebo že by mne očaroval ten jeho polibek? Společně jsme povečeřeli a na závěr večera jsme si ještě udělali malou procházku. To víš, nemohla jsem Tě nechat doma samotného bez ohlášení či Ti přivést nehlášenou návštěvu. Ale chtěla jsem to udělat příště. Seznámit Vás, abyste se skamarádili.

A vidíš, dopadlo to úplně jinak. Teď tu u Tebe sedím a pláču nad svým osudem. Na schůzku jsem nešla, protože se ještě vzpamatovávám z toho telefonátu. Méďo, můj milý a jediný – příště to snad vyjde. A teď Ti přeji dobrou noc, zase budeme spinkat spolu – jen my dva…      

boku


Milá Boku, děkujeme za vydařený příběh. Jsem ráda, že Vám psaní příspěvku přineslo potěšení. Nejspíš je toto poslední příspěvek, stihla jste to tak tak :-).

Reklama