První odvážnou čtenářkou, která dnes přispěl k tématu, je Bleblemcy. Učitou neshodu v milostném životě prožívala do doby, než ji manžel „donutil“ o sexu mluvit...

Mluvíte s partnerem o sexu? Čtenářka Bleblemcy to doporučuje, předejdete neshodám a obohatíte milostný život...


Dobrý den,

sexuální nesoulad byl v mém případě většinou způsoben špatnou komunikací ať již verbální prostřednictvím řeči či verbální prostřednictvím nepřítomnosti jazyka v klíně. Vždycky jsem o tom nerada mluvila a nechávala jsem na partnerovi, aby konal to co uzná za vhodné. Ne že bych ležela jak prkno při lakování, ale přestože mi jeho počínání často nepřipadalo vzrušující snažila jsem se předstírat jak se mi to líbí, a že jsem z toho úplně celá žhavá. Občas jsem se i pěkně divoce kroutila ne však vzrušením, ale snahou dostat se z dosahu nevhodných doteků. Toto předstírání mělo urychlit celý proces a kupodivu fungovalo téměř na 100%.

Jistě jste si všimly milé ženy, že píši v minulém čase. On mne totiž můj muž naučil o sexu mluvit. Prostě se mě po dvou skleničkách mého oblíbeného bílého vína zeptal co se mi líbí a abych se tolik nestyděla řekl mi co se líbí jemu. V tu chvíli jsem zčervenala a záhy snad i zfialověla studem, ale pak jsem zjistila, že spousta věcí je v sexu úplně jinak. Stál například o praktiky a drobnosti, o kterých jsem si myslela, že jsou mu fuk a já se konečně tenkrát donutila mluvit o správném prstokladu i o touze po již zmíněné dlouhé jazykové komunikaci v klíně. Od té doby již uplynulo hodně času a je z nás sehraná dvojice. Je sice pravdou, že již nedivočíme tak jako v začátcích, kdy jsme vyzkoušeli spoustu různých poloh a praktik, ale ani jsme se neomezili na manželskou nucenou středu či jiný povinný den určený k těmto „radovánkám“. „Sexuální radovánky“ by pak pozbyly svého smyslu a staly by se znich „sexuální donucovačky“.  Nemáme spolu v této oblasti neshody, protože o sexu mluvíme a mnohdy i tyto rozhovory fungují jako milostná předehra. Je to lidská potřeba jako každá jiná a když už to spolu děláme tak proč bychom o tom spolu nemohli také mluvit.

Jediné co mi trochu vadí je manželův rozměr, ale ne ten kašpárkovský ono je tomu právě naopak. Zkrátka kobra jako hrom. Podle velikostního dělení Kámasútrou jsme gazela – hřebec, ale i to se dá s použitím vhodného lubrikantu překlenout.

Závěrem si dovolím malý vtip, který celkem obstojně vystihuje jak to nemá vypadat:

Manželský pár souloží a po chvíli se najednou muž zděšeně ptá ženy: „miláčku, stalo se ti něco?“
Žena překvapeně odpoví: „ne, nestalo, pročpak se ptáš?“
Manžel: „no já jen, že jsi se pohnula........“

Klidně svůj nick zveřejním. Nenapsala jsem snad nic ohavného k čemu bych se neměla přiznávat a ty z Vás kdo moje příspěvky čtou by mne stejně poznaly podle stylu psaní.

Krásný den s krásným sexem a když ne tak alespoň povídáním o něm přeje,
Bleblemcy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 22. 2. 2013: Neshody v sexu

  • Máte s partnerem nějakou milostnou, nebo i sexuální neshodu?
  • Je něco, co dělá při milování a vy to nemusíte? Nebo vyžaduje praktiky, které nechcete?
  • A co z opačného pohledu, nemá váš partner rád v sexu něco, co vás naopak děsně bere?
  • Bavíte se o takových věcech otevřeně, nebo si je neříkáte?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.2.2013 do 15.00 hodin. Protože jde o citlivé téma, vyhlašuji možnou nickovou anonymitu, v takovém případě podepište příspěvek slovem Anonym a do závorky pod tento podpis napište svůj nick, který nebude zveřejněn (slouží jen pro případ získání dárku). Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž deskové hry Hříšná Jenga od Albi.

 

jenga

Reklama