Tím, že věříte na pověry, si na sebe sami přivoláte neštěstí - to je názor čtenářky Niky, která o sobě tvrdí, že nikdy pověrčivá nebyla. Pátek 13. ji tedy nechává chladnou... více v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.

Celý den si povídáme o pověrách. Proč? Máme tu přece pátek 13.

Níže si můžete přečíst názor čtenářky Niky, který patří do ranku těch racionálních...


Dobrý den,
zdravím Vás v redakci i všechny čtenářky.

Dnešní téma je zajímavé. Nikdy jsem nechápala lidi, kteří jsou pověrčiví, ale je to každého svobodné rozhodnutí, jestli se nechá něčím ovlivňovat a jestli pověrám věří. Je jedno, jestli jde o nějaký datum., černou kočku přes cestu nebo cokoliv jiného.
Mně tyto věci nechávají naprosto chladnou. Kdyby se o tom pořád někde nemluvilo, tak to ani nezaregistruji, že je pátek 13. Nevím, čím by toto datum mělo být výjimečné. To je jako by se říkalo, že úterý 20., mám se bát?

Lidi, kteří věří na pověry tím musí být zcela pohlceni, vždyť jich je tolik. A věřím, že tito lidé si něco špatného přivolají právě tím, že celý den myslí jen na to, že je právě pátek 13., že se musí soustředit, aby něco nespletli, aby si neudělali nějaký trapas a když se tak stane, svedou to na datum.
A víte proč nejsem pověrčivá?
Protože já mám smůlu po celý rok :-(
Dneska jí budu mít také, protože denní cenu vyhraje někdo jiný...A já bych se moc chtěla naučit vykládat karty, protože takhle musím pořád chodit ke kartářce, to stojí dost peněz, kteých nemám nazbyt. Kartám totiž věřím, ty mi poradí, jakou cestou se mám vydat...

Přeji všem, kteří se dnešního data bojí, ať to přežijí ve zdraví, bez problémů, bez trapasů.

Hezký den,
Veronika Nika

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. května 2011: Pátek 13.

  • Považujete datum pátek 13. za nešťastné, šťastné nebo ho vůbec neřešíte?
  • Stala se vám v pátek 13. nějaká zajímavá příhoda, která změnila váš osud - ať už tak, či tak?

Své odpovědi na tyto otázky zasílejte na redakční e-mail (viz níže) a v předmětu uveďte heslo (také viz níže). Vaše příspěvky čekám v pátek 13. nejpozději do 14.30 hodin, ty, které přijdou později, již pravděpodobně nebudou zveřejněny. Délka textu, který zašlete, nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci, to proto, abyste měla šanci vyhrát krásný dárek od Knižního klubu, kterým jsou tématické knihy Bíla magie, Magická hra čísel a hvězd a Poselství tarotu s balíčkem TAROTOVÝCH KARET!

tarotbilamagie

Reklama