Minulý týden se konala v naší redakci další skvělá grilovací párty. Vybrané čtenářky, které získaly účast na akci, díky výhře v soutěži s námi zažily další zábavné a pohodové odpoledne a večer.

Celá akce se vydařila! Počasí nám přálo a grilované pochoutky byly skvělé! Nachystali jsme tři Tefal OptiGrilly a grilovačka mohla začít! Jako předkrm jsme podávali hamburgery – Hovězí burger jalappeno s opečenou slaninkou, sýrem, cibulí a s kečupem a hořčicí.

Tefal gril

Grilovali jsme tyto dobroty: Kuřecí špíz s klobásou, marinované vepřové medailonky, kuřecí spodní filety ve slanině, vepřovou krkovici bez kosti na plátky marinovanou – porto,  Vepřovou krkovici v marinádě s rozmarýnem,  šunkovky s goudou,  grilovací klobásy  bratwurst, vše z nabídky Tesco grill, dovážku celého nákupu nám dovezla služba iTesco až do redakce.

Také jsme ochutnali lahodná vína bílá, červená a růžová, která dodala teplému večeru příjemnou atmosféru.

Všichni účastníci párty si vyzkoušeli grilování v elektrickém grilu Tefal OptiGrill. Jaké byly reakce?

Prohlédněte si fotky z grilovací párty:

Shodli jsme se všichni na několika bodech:

1 – ovládání grilu je velmi snadné a intuitivní, hned pochopíte, jak funguje

2 – přednastavené programy pro různé suroviny jsou velmi spolehlivé, zkoušeli jsme pro různé typy masa; pokud nechcete grilovat s nastaveným programem, v pohodě využijete manuál a hlídáte si grilování sami

3 – super funkce je sledování propečenosti masa. Pokud máte rádi různě propačené maso, pak si zde jednoduše uděláte rare, medium, prostě co máte rádi. Stačí sledovat světelnou kontrolku a zvukové signály, které oznamují, v jaké fázi se maso v grilu nachází.

4 – gril je v optimální velikosti, nezabere moc místa a skvěle se myje. Jak deska, kde se griluje, tak miska pro odkapání šťávy a výpeku se snadno vyjme a umyje – klidně i v myčce.

5 – tento gril je ideálním řešením pro grilování po celý rok – doma, na balkoně, na terase, na zahradě. Kde budete chtít. Žádné rozdělávání ohně, sledování masa, zde se nepálí.

Jaký je Tefal OptiGrill?

Tefal gril

V okamžiku, kdy je gril připraven, stačí jen nastavit program, vložit maso nebo jiné zvolené suroviny a gril zavřít. A je to! Už žádné slepé hádání, nahlížení, nadzvedávání, okrajování a stres, že se maso připálí nebo nedopeče! Tefal OptiGrill dokáže připravit v průběhu pečení různé stupně propečení masa podle toho, jak má kdo rád. Stačí jen maso vyndat v daný moment podle zvukových signálů a zbarvení kontrolky. 

Více najdete zde: www.tefal.cz/OptiGrill

OptiGrill

Podívejte se na video, jak funguje:

Jak si čtenářky grilování užily? Podívejte se na naše fotografie a video z akce!

 

Reklama