Období předvánočního shonu a svátečního přejídání našemu organizmu jednoznačně nesvědčí. Však kdo by odolal vánočnímu cukroví, smaženým řízkům, bramborovému salátu či láhvi dobrého vína?

Jak můžeme svému tělu po tak náročném vánočním období ulehčit a dostat se zpět do dobré kondice?

LivinormZa normálních okolností, si naše tělo s metabolity, které se v těle vytváří při procesech trávení a které nadměrně zatěžují náš organismus, poradí samo.

V období vánoc jich však do těla většina z nás dostane tolik, že je žádoucí mu s očistou pomoci. Samočistící funkce v organismu zastávají JÁTRA, která jednoznačně právě v období Vánoc každému z nás fungují na své maximum.   Povánoční čas je tím správným obdobím  pro podporu detoxikačního procesu  jaterních buněk a podporu jejich regenerace.

Nadměrné hodování však není jediné, co ovlivňuje stav našich jater. Neméně podstatný je alkohol, užívání velkého množství léků, kouření a v neposlední řadě znečištěné životní prostředí. Jen si uvědomte, jak dlouho například trvá, v zimních měsících ve městech vyhlášení smogové situace. Týden, dva, někdy i tři týdny lidé žijí pod pokličkou smogu, který pravidelně dýchají.

Očištění a regenerace jater nám zajistí dobrou duševní a fyzickou kondici, a s tím souvisí i pevnější zdraví a lepší nálada.

Detoxikace a regenerace jaterních buněk

Pro očištění jaterních buněk a jejich následnou regeneraci po tak náročném období doporučujeme zvolit dietní stravu s dostatkem zeleniny a celozrnného pečiva, zakysaných výrobků a hodně pít čistou vodu. Největším pomocníkem nám však jsou přípravky určené přímo na očistu a regeneraci jater, které jsou běžně k dostání v lékárnách.

Konkrétně novinka od společnosti Walmark, doplněk stravy Livinorm, který je pro toto období výborným řešením.

Livinorm obsahuje HepaDTX complex, kombinaci tří látek – silymarin, , fosfatidylcholin a kyselinu alfa-lipoovou. Zdrojem silymarinu je Ostropestřec mariánský, který je již po staletí používanou bylinou pro ochranu jater. Účinně působí na zlepšení detoxikační schopnosti jater a navíc podporuje regeneraci jaterních buněk, které mohou být z různých důvodů poškozeny. Pro regenerační péči se užívají pouze 2 tobolky denně.

Detoxikační a regenerační proces jaterních buněk probíhá v těle neustále, což je důležité si uvědomit. Pokud patříte do některé z rizikových skupin – často užíváte léky, zatěžujete organismus tučnou a nezdravou stravou (fast food), konzumujete alkohol či kouříte, žijete ve znečištěném prostředí, doporučujeme provádět tyto očistné kúry pravidelně 4-5x ročně.

Více na www.livinorm.cz

Reklama