Po celý leden si podle jednotlivých obchodů můžete vybrat z neuvěřitelně výhodné nabídky, která na vás čeká v desítce obchodů obchodního centra. Pokud chcete být první u aktuálních akcí a navíc čerpat výhody klubu Programu výhod, nezapomeňte si stáhnout aplikaci Shopfun.

V Atriu Flora na vás čekají skvělé úlovky za šíleně nízké ceny. Díky zimnímu výprodeji, který již běží na plné obrátky, můžete oživit svůj šatník jedinečnými kousky. V Atriu Flora si z široké nabídky obchodů vybere i ten nejnáročnější návštěvník. A pokud by vám v obchodním centru vyhládlo nebo byste si potřebovali odpočinout, ve foodcourtu pro vás přichystali dostatek míst, kde se můžete občerstvit. Případně můžete nákupy spojit i se zhlédnutím kvalitního filmu v multikině Cinema City.
5c3f21f3731ffobrazek.png

Před návštěvou obchodního centra si nezapomeňte stáhnout aplikaci Shopfun, abyste byli v obraze ohledně aktuálních akcí, které v Atriu Flora probíhají. Díky zapojení se do klubu Programu výhod můžete také soutěžit o skvělé ceny a dostávat jedinečné nabídky.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout na Google Play pro Android a na AppStore pro iOS. Více informací naleznete na webových stránkách Atria Flora www.atrium-flora.cz nebo na facebookové stránce www.facebook.com/AtriumFlora.
5c3f23e0bc143obrazek.png

Reklama