5bac8afc37abdimage.jpgFoto: Shutterstock.com

Beran – Jdete hlavou proti zdi. Jste přesvědčená o své pravdě, málokdy si necháte svůj názor vymluvit. Naučte se brát na vědomí i okolí, jejich potřeby, tužby. Možná se vám jejich pohled na věc nelíbí, zkuste o něm alespoň popřemýšlet a ne ho hned smést ze stolu.

Býk - Vaší dominantou je temperament. Mnohdy ho ale u vás je více než dost. Jste zkrátka živel, který je těžko zkrotit. Nemusíte v sobě onen oheň hned uhasit, ale naučte se jej alespoň regulovat. Jsou totiž situace, kdy se vaše vzrušivost zkrátka nehodí. Zvláště v zaměstnání a v partnerských vztazích.

Blíženci – Nerozhodnost, to je vaše mínus, ale vlastně i plus. Dlouho přemýšlíte, než se rozhodnete udělat nějaký krok. Což jistě není na škodu, jenže se často okrádáte o spontánní akci, která ve výsledku může být k užitku. Zkuste občas méně používat hlavu a více jednat.

Rak – Vodní znamení je velmi citlivé, a to je právě kámen úrazu. Vše moc prožíváte. Sice si umíte vychutnat na plné obrátky to dobré, když pak přijde to zlé, zbytečně dlouho se v tom „plácáte“. Trpíte a bolí vás na duši. Naučte se negativní stránku života brát tak, jak přijde a dlouho v ní nesetrvávat.

Lev – Jste rozená vůdkyně. Vše musíte mít pod palcem, potřebujete v životě hlavně respekt. Pokud jej nemáte, je zle. Pro vás máme jednu radu, dopřejte si den, kdy necháte věci volně plynout, nebudete organizovat, přikazovat ostatním, co mají dělat. Uvidíte, jak si tuto chvíli užijete a budete jí praktikovat častěji.

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 21. 9. do 27. 9. 2018

Panna – Něžná květinka, která potřebuje být hýčkána a rozmazlována. Je to sice milý povahový rys, ale ne vždy vás okolí bude na rukou nosit. Probuďte v sobě tu ženu, která je hrdá, soběstačná a umí se životem protloukat na vlastní pěst.

Váha -    Ne, to je slovo, které používáte jen minimálně. Snažíte se všem vyhovět, pomoci, být neustále po ruce. Mnohdy ale právě tím trpíte, protože ne všem se můžete zavděčit. Navíc i narážíte na to, že vy sice podáte potřebnou záchranu, ale zpětné vazby se vám ve chvílích, kdy ji potřebujete vy, nedostává. Zahrňte odmítnutí do svého života. Bude to těžké, ale jistě to zvládnete.

Štír – Svoboda je pro vás na prvním místě. Nerada se necháváte svazovat. Potřebujete volnost, dělat si věci po svém. Pozitivní je, že sice ke spokojenosti nikoho dalšího nepotřebujete, zamyslete se však, jestli to není i na škodu. Mít po boku milovanou osobu, se kterou se budete protloukat životem, je k nezaplacení. A nechcete přeci skončit jako poslední okurka v láku?

Střelec – Chvilku nevydržíte na jednom místě. Potřebujete ke štěstí adrenalin a dobrodružství. Vydržet vaše tempo je vážně těžké. Místo toho, abyste vyrazila na celodenní túru po horách, si dopřejte relaxační víkend někde v klidné přírodě. Pravděpodobně zjistíte, že i odpočinek není až tak špatný.

Kozoroh – Vlastnit, to je vaše mínus. Tím, že jste majetnická, žárlíte. Často si vykreslujete i zbytečné scénáře, které se nekonají. Zabíjíte tím sebe, i partnery. Zapracujte na sobě a naučte se tuto nehezkou vlastnost potlačit. Svým chováním si zbytečně snižujete kredit u protějšků, navíc trpíte hlavně vy.

Vodnář – Ukrýváte v sobě nespočet mužských vlastností. To z vás dělá báječnou kamarádku i partnerku. Jenže právě v milostném životě se může jednat o rys, který může být lehce na škodu. Muži totiž vedle sebe chtějí princeznu, o kterou se mohou postarat. Ne „kámoše“ jež bude na jejich úrovni.

Ryby – Vy si tím svým životem proplouváte, necháváte věci na ostatních. Nerada plánujete, žijete ze dne na den. To někomu může lézt pěkně na nervy, hlavně díky své nečinnosti nezažíváte tolik vzrušujících okamžiků. Převezměte iniciativu a staňte se pánem bytí.

Neobyčejný horoskop. Co vás podle andělů čeká v říjnu?