Tělové mléko je pro mnohé z nás součástí hygieny celého těla. Provoní pokožku, dodá kůži hydrataci a zbaví ji pocitu vysušení. Někomu ale mléka nejsou příjemná, zejména pro delší vstřebávání a pro pocit ulepenosti. Zeptali jsme se několika žen, jak to vidí a jaké mají zkušenosti s tělovými mléky.

Používáte tělová mléka?

neutrogenaKlára, 30 let
Ještě donedávna jsem si pomalu ani nekrémovala obličej, péči o pleť jsem věnovala minimum času. Jak mi ale potvrdila i moje kosmetička (ke které jsem také začala chodit teprve nedávno), před měsícem jsem bohužel překročila tu magickou hranici, třicítku, kdy se už opravdu vyplatí do sebe trochu investovat, jak čas, tak i peníze - a je to i poznat. :) Na obličej používám krémy výhradně z lékárny, protože mám velmi citlivou pleť se sklonem k červenání a vím, že nemá smysl experimentovat.
Co se týká mazání „zbytku“ těla, tam mám ještě rezervy... i když teď jsem se po návratu z dovolené dost polepšila. Musím se mazat, aby mi opálení déle vydrželo, což je dostatečná motivace, a budu se snažit v tom pokračovat, i když vyblednu. Tělové mléko mi vyhovuje ze všeho nejvíc, nárazově jsem vyzkoušela nějaké oleje ve spreji nebo tělové krémy či másla, ale nikdy to nebylo ono, konzistence tělového mléka se mé kůži prostě líbí nejvíc.

Zuzana, 43 let
Tělové mléko používám denně. A to doslova. Na jeho použivání jsem se stala závislá a nejsem schopna zalehnout, pokud se nenamažu. Je to dané i tím, že se ráda koupu ve vaně a při koupeli se tělo vysuší víc než při sprchování. Mám ráda taková mléka, která se dobře vstřebávají a pleť nezůstává mastná. Pokud trávím delší čas na slunci, snažím se používat speciální mléka po opalování.
Bohužel jsem se nemohla zapojit do testování, které probíhalo na Žena-in, tak jsem si to mléko od Neutrogeny koupila. Tělové mléko Neutrogena jsem už používala a jsem ráda, že jsem si mohla vyzkoušet tento nový výrobek. Díky přidanému oleji je trochu mastnější, a to mi speciálně v letních měsících, kdy se koupu a trávím hodně času na slunci, vyhovuje.

Jana, 28 let
Mám hodně vysušenou pleť, tělová mléka používám vždycky po mytí a koupání nebo sprchování v posilovně. Střídám značky, nemám ráda mléka, co se dlouho vstřebávají. Mám některé osvědčené, a ty měním podle nálady. Tělové mléko je součástí mé péče o tělo - mažu se vždy po mytí. Bez něho bych měla hodně suchou kůži.

Karolína, 32 let
Tělové mléko používám občas, hlavně v létě. Většinou po koupeli nebo ráno když vstanu a mám pocit, že je kůže na těle suchá. Je mi příjemné, když se namažu a celé tělo provoní vůně mléka.

Renata, 39 let
Promazávat pokožku jsem se naučila už v dospívání, kdy mě trápil ekzém a bez namazání nešlo fungovat. Teď po koupeli vždy používám tělové krémy nebo tělová mléka, nejčastěji od Garnieru nebo od Avonu. Když se nenamažu, mám pocit, že je moje pokožka moc napnutá a suchá, je mi to nepříjemné.

Kateřina, 38
Tělová mléka používám. Mým favoritem je Neutrogena-Hloubkově hydratační tělové mléko - neparfémované. Výborně se roztírá, svěže voní a pokožka je příjemně hladká a „promazaná“ celý den.

Náš tip:

Úroveň hydratace klesá v létě mnohem rychleji než v jiných ročních obdobích. Odborníci zdůrazňují význam pitého režimu, tělo potřebuje tekutiny a pokožka volá po hydrataci.

Kvalita se vyplatí

Proto zejména v létě stojí za to zajistit si tu nejlepší péči o pokožku. Obvykle přípravky na tělo hydratují pouze na povrchu a krátce. Již několik hodin po hydrataci se pocit sucha vrací a znovu musíte pokožku namazat. Vaše pokožka potřebuje pouze osvědčené kosmetické přípravky, jejichž působení trvá opravdu dlouho. Proto vám chceme představit novinku od značky NEUTROGENA®, na kterou se můžete spolehnout - vaše pokožka bude dokonale hydratována.

Pro suchou pokožku vyvinula NEUTROGENA® nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej. Nové tělové mléko poskytuje dlouhotrvající 24hodinovou hydrataci a ochranu suché pokožky. Unikátní složení se sezamovým olejem navíc zanechává pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

Jak nové hydratační mléko funguje? Jaký mají jeho složky na pokožku těla?

Cenný sezamový olej
Sezamový olej je cenný zdroj vitamínů a kyselin. Má čisticí vlastnosti, doplňuje také hladinu lipidů ve vrchní vrstvě pokožky. Jako změkčovadlo (emoliencium) brání nadměrné ztrátě vody. Sezamový olej také poskytuje pokožce hedvábnou jemnost a hebkost.

Spolehlivé působení
Účinnost nového hloubkově hydratačního tělového mléka NEUTROGENA® s olejem byla klinicky prokázána. Výsledky testů potvrzují, že tělové mléko proniká až do 10 vrstev pokožky* a zajišťuje její patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od první aplikace.

Okamžitý efekt
Efekt hydratačního tělového mléka s olejem je okamžitý. Pokožka je okamžitě hydratována do hloubky a je hedvábná a jemná.

Hloubkově hydratační tělové mléko s olejem
Krémové tělové mléko a sezamový olej v jedné lahvičce
Dlouhodobá hydratace až 24 hodin
Unikátní složení se sezamovým olejem zanechává pokožku extra jemnou po celý den a hebkou na dotek
Rychle se vstřebává
Hydratuje až 10 horních vrstev pokožky* - klinicky prokázáno
Nemastné složení
Kombinace dlouhotrvající hydratace se sametovým dotekem oleje

* horní vrstvy epidermu

Reklama