Možná se také potýkáte se samovolným únikem moči. A možná ho také řešíte tím, že namísto k tomu určených absorpčních pomůcek používáte jen běžné menstruační vložky. Pokud ano, je pravděpodobné, že nejste příliš spokojená s tím, jakou vám poskytují ochranu před nepříjemným vlhkem a případným zápachem.

Příčina je jednoduchá. Menstruační vložky jsou určené jako pomůcka při menstruaci a nikoli při samovolném úniku moči. Pokud se potýkáte s inkontinencí, jsou vhodně zvolené podmínky naprostý základ. Kvalitní a vhodně zvolená absorpční pomůcka vám totiž pomůže, abyste se cítila komfortně, a poskytne vám pocit sucha a ochrany.

Co má taková kvalitní absorpční pomůcka splňovat?

V prvé řadě musí být především prodyšná. Nesmí tedy být vyrobena z fólie, která by se během používání dostala do styku s pokožkou. Naopak musí být vyrobena z materiálu, který umožní vaší pokožce po celou dobu dýchat. Fólie a jiné neprodyšné materiály, které pokožce v dýchání zabraňují, totiž mají za následek to, že se kůže zapaří. To pak může vést k podráždění a ke vzniku vyrážek a jiných nežádoucích kožních projevů. Druhým nezbytným parametrem je potom funkčnost pomůcky. V případě speciálních absorpčních vložek MoliMed je veškerá tekutina z povrchu odváděna speciálním krouceným vláknem dovnitř vložky, kde ji bezpečně uzamkne patentované savé jádro. To promění veškerou tekutinu na gel, který už nikdy zpět neprosákne. Díky tomu vám poskytne pocit sucha a ochrany před nežádoucím prosáknutím na oblečení. Třetím důležitým kritériem je potom minimalizace případného zápachu. Nicméně i s tím se dá bojovat. Absorpční pomůcky MoliMed totiž obsahují účinnou složku Odour Neutralizér, který veškeré případné pachy neutralizuje a eliminuje, čím ještě víc posiluje celkový komfort a jistotu při nošení.

molimed

Pokud se tedy potýkáte s občasným samovolným únikem moči, rozhodně se nesnažte tuto potíž řešit za pomoci běžných menstruačních vložek, protože to opravdu není cesta k cíli. Tím správným řešením je naopak výběr vhodných a kvalitních pomůcek, které vás nebudou nijak omezovat a přitom vás budou spolehlivě chránit před nepříjemným vlhkem i zápachem a zároveň umožní pokožce volně dýchat.

Máte zájem o vzorky zdarma?

Pokud si chcete vyzkoušet absorpční pomůcky MoliMed, navštivte stránky www.moliklub.cz, jejichž prostřednictvím můžete získat vzorky zdarma. Využít můžete také bezplatnou infolinku 800 100 150. Pokud se navíc na MoliKlubu zaregistrujete, budete mít možnost soutěžit každý měsíc o zajímavé ceny. Navíc budete pravidelně dostávat klubový newsletter, nabitý zajímavými informacemi. Na stránkách můžete také zažádat o zaslání instruktážního DVD se cviky na posílení svalů pánevního dna, a to rovněž zdarma.

Reklama